Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért baj sokaknak ha kövér...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért baj sokaknak ha kövér vagyok, de egyéb okok miatt tudok magamnak vékony, szép nőket szerezni?

Figyelt kérdés

Szóval 185 cm vagyok és 106 kg, eléggé hasas alkat. Az arcom nem pufi, de a testemen eléggé látszik a kövérség


Viszont tökös, magabiztos, jó dumás vagyok, jól keresek és arcra is okésan nézek ki, úgyhogy tudok olyan nőket találni, amilyeneket szeretnék. Az előző szerelmem is kb fitnessz-világbajnok lehetett volna a csodálatos testével.


Mégis ilyenek jönnek néha az emberektől, hogy nem érdemlek meg olyan szép nőket mint amilyeneket megkapok, stb.


2016. szept. 7. 19:32
 1/10 anonim ***** válasza:
Nem vagy kövér. Én mikor ennyi voltam, nem tűntem annyira kövérnek (max levetkőzve). Persze látszott az elhízás, de annyira nem vészes, mint gondolod. (mondjuk ha a fejed hízott akkor sajnos)
2016. szept. 7. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Sok ember irigy. Másoknak, van elképzelése, kihez, ki passzol. Szerintem, nem kell foglalkozni senkivel, ki mit mond. Az érdekeljen, te jól érezd magad.
2016. szept. 7. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Amúgy csont ennyi voltam (csak 2 centivel magasabb), mikor első exemmel összejöttem :D Szóval ez nem olyan brutál kövérség, ami másoknál van. Ha 10 kg-al több vagy 10 centivel alacsonyabb lennél akkor lennél már az a nagyon kövér amit utálnak.
2016. szept. 7. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Lehet ebben tévedek, de a 100+ kilómmal én hájasnak gondolom magam, még ha viszonylag magas is vagyok
2016. szept. 7. 19:43
 5/10 Sunshinedoll ***** válasza:
91%
Azért, mert irigyek és rosszindulatúak. Ne foglalkozz velük, örülj, hogy neked nincs gondod az ismerkedéssel.
2016. szept. 7. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Én igazából azt nem értem, hogy ez neked miért okoz gondot? A te életed, mi közük hozzá? Minek foglalkozol velük? Ha szóvá teszik, hogy nem érdemled meg, akkor vigyorogj, és mondd, hogy "hát, de mégis megkapom" és kész.

Félreértés ne essék, nekem pl nem jönne be az alkatod, és viszolygok a kövér emberektől, de ha te megtalálod így is a boldogságot, akkor totál feleslegesen szól bele más. Te életed, te döntésed, nem bántasz senkit. Történet vége.

2016. szept. 7. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Én meg kövér lány vagyok aranyos arccal, kedves belsővel és van egy édes, helyes, okos, magas, jól kereső párom akivel nagyon szeretjük egymást.

Ez van, ne törődj velük :)

2016. szept. 7. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Mert mások irigyek, és úgy gondolják nekik járna a csinos nő.

Ha ezt mondják, csak mosolyogj rajta, jobb ha te rád irigyel mintha fordítva lenne.

2016. szept. 7. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Ha így is van barátnőd, aki jó alakú is, ne foglalkozz a beszólogatókkal. Akkor kellene esetleg magadba nézned, ha nem jönne össze semmi már régóta, de mint írod, nem ez a helyzet.
2016. szept. 7. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Mert irigyek. Ugye te tudsz vmit, amit ők nem... és ahelyett, hogy magukba néznének, inkább azt mondják, te nem érdemled meg... mert azt hiszik, ha ők jobban illenek a csajhoz, alanyi jogon nekik kellene megkapniuk...
2016. szept. 26. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!