Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » FIÚK! Hogyan csábítsunk el...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

FIÚK! Hogyan csábítsunk el titeket könnyen?

Figyelt kérdés
például ha teljesen ismeretlen az illető, és bulizó helyen vagytok.. akkor hogyan csináljuk mi lányok, h " feltűnőbbek" legyünk számotokra mint a többi lány? nem arra gondolok hogy öltözzünk fel úgy hogy ..stb. hanem hogy miket csináljunk?lécci bármilyen példát vagy bármit irjatok, ami használ.köszönöm előre is( kort irjatok)
2010. ápr. 22. 21:32
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
86%

óó,ez engem is érdekel:Djókérdés

17/L

2010. ápr. 22. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
89%

nem tudom hány éves lehetsz,de talán az lenne a legegyszerübb,ha odamennél a kiszemelt egyedhez,és csak annyit mondanál neki:szimpatikus vagy nekem,meg szeretnélek ismerni.

de lehet én vagyok a maradi.

23/ff

2010. ápr. 22. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
88%
hát nem tudom én szerényebb vagyok szeretem a nyomulósabb csajokat bár ne vigyék tulzásba azt se... am ha szép vagy mind1 mit mondasz...ilyenek vagyunk mi fiúk a gatyánkban hordjuk az érzelmeinket ;)
2010. ápr. 22. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
88%

Mondjuk egyszerűen odamész?


Beszédtéma az ezer közül:

-van cigid?

-van tűzed?

-nem láttad egy XX barátnőmet?

-inni valamit

-valahol már láttalak

-valahol már látott téged egy ismerősöm

2010. ápr. 22. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
88%

Oda kell menni, ennyi. Az nem elég hogy beállsz a sarokba és illegeted magad, potyára relatíve kevesen fognak odamenni.

Ja, és ha cigit vagy piát kérni mész oda, ne hagyd ott amint megkaptad amit kértél, mert az nagyon nagy türhőség, mostanában nagyon sok csaj csinálja ezt...


22/F

2010. ápr. 22. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
69%
van férfi kur.va is.
2010. ápr. 22. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
69%
a férfi kur va köcsög mifelénk.........
2010. ápr. 22. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat.:) .


clyde.igen volt már hogy összetörtem, de az nem miattam volt hanem távolság miatt. de nem szokásom kicseszni a fiúkkal, mivel már volt hogy tapasztaltam hogy milyen ha velem csinálják ezt

2010. ápr. 22. 21:49
 9/26 anonim válasza:
77%

helo szia:)

nálam a szemezés bejön:P:D

ha tovább szeretnél jutni akkor:

mindenféle képen menj oda a kiszemelthez, és valahogy beszélj vele, belökhetsz vmi ismerkedős beszédet, h meg szeretnéd ismerni, v amit gondolsz, látszani fog rajta egyből h mizu bejössz e neki v sem...

én speciel szeretem ha egy csaj nem fél odajönni, hanem odajön és leszólít...bár ezt kevesebbszer látom...

am a ruha nem is annyira lényeges sztem h mit veszel fel lényeg a buli:D:D

rem segítettem bye (19/f)

2010. ápr. 22. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
69%
Én egy csaj vagyok...csak azt szeretném mondani illetve kérdezni, hogy itt írjátok, hogy a csaj menjen oda a hapsihoz...de ez olyan izé már...:D ha a csaj nyomul, még könnyű prédának gondolnak, nem? Az egyik válaszoló egész jókat írt: kérj tüzet stb...mert az nem annyira feltűnő, nem nyomulós..., de odamenni és akkor mondani, hogy szeretnék megismerni...hát nem tudom...:P
2010. ápr. 22. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!