Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ki tud jó felszedős szövegeket?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki tud jó felszedős szövegeket?

Figyelt kérdés

mint pl: Bocsi elhagytam a számom megadnád a tiédet? és így tovább :D

de ne olyan elcsépelt cuccot


2010. ápr. 23. 11:27
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
82%
A felszedős szövegek pont,hogy elcsépeltek..
2010. ápr. 23. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
70%

én utálom az összes ilyen szöveget,ha egy pasi ilyennel jönne oda hozzám elhajtanám a francba.

13 év körüli kiscsajoknál még talán bejön,de a normális nőknek nem.

2010. ápr. 23. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
70%
Nincsen jó felszedős szöveg. Én eddig az összes barátnőmet úgy szedtem fel, hogy csak simán beszélgettünk. Sőt, én még a bókokat se dobálom csak úgy. A jó szövegeket meg az alkalom, és az intelligencia szüli.
2010. ápr. 23. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
77%

-Hazakisérhetlek?

Már 15 éve sajnálom, hogy megkérdeztem.

2010. ápr. 23. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 General ***** válasza:
70%
Igazat adok az előttem szólóknak. A "felszedős szövegekkel" valójában senki sem szed fel egy csajt sem, mert ezeket csak a csírák lökik. Ha spontán vagy és humoros, akkor lehet ismerkedni, de ezt felejtsd el.
2010. ápr. 23. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim válasza:
70%
szia cica fogjak neked egeret?
2010. ápr. 23. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Hàt lehet igazatok van

mert én még kb sose hallottam norm szöveget

de majd hàtha valaki egy tleg jopofàt beir :)

2010. ápr. 23. 12:58
 8/12 anonim ***** válasza:
72%

11:41. Hát jót nevettem :)

Az én párom első mondata hozzám: "mit gondolsz, lopom én a benzint?" Persze ezt azért kérdezte, mert annyit járt utánam, hogy a gatyája is elmehett volna benzinre. Nálunk bejött, de azért te ne így nyiss:D., amúgy nem sóher.

2010. ápr. 23. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Tök mindegy mit mondasz a csajnak, akármilyen hülyeséget is, Ő már akkor eldönti, hogy tetszel-e neki, amikor odalépsz hozzá, és még semmit sem szólaltál.
2010. ápr. 23. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

A legjobb,ha spontán vagy.

Írhatnak neked bármilyen "felszedős szöveget" sz.rt sem érnek.

Legalábbis nálam nem hatásosak ezek a "szia,megondanád hány óra lemerült a telóm." vagy "hé bébi itt a számom csörögj rám,ha tetszem." stb.

Sokkal többet ér,ha odajön hozzám vki normálisan és köszön,megkérdezi hogy vagyok,milyen napom van vagy valami.Az alap beszélgetés meg van,és ha kölcsönös a vonzalom akkor további témák is lesznek.Ilyen egyszerű.

15/L

2010. ápr. 23. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!