Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok, volt már olyan hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, volt már olyan hogy egy pasi annyira normálisan fogadta a visszautasítást, hogy aztán mégis össze akartatok vele jönni?

Figyelt kérdés
2016. szept. 21. 16:23
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nem hiszem, hogy ilyen van.
2016. szept. 21. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
59%
beteges, de volt :D össze is jöttem vele. ő az exem :D
2016. szept. 21. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Más is kapott innen képkezelős linket egy felhasználótól? :D elég gyanús neve van és nem merem megnyitni :D
2016. szept. 21. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
75%
Nem volt ilyen, oka van annak, ha visszautasítom, nem attól fog megváltozni az álláspontom, hogy hogyan reagál.
2016. szept. 21. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

4 -es véleményét osztom.

Az ember nem szórakozásból utasít el valakit. Nyilván megvolt az oka. Az hogy kulturáltan felnőttként reagálta le, nem változtat a helyzeten.


Bár látom sajnos, hogy a mai világban már az is úriembernek számít, aki nem küldi el a nőt utána a búsba, de azért ne értékeljük már fel az egekig mert tudott viselkedni.

2016. szept. 21. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Olyan már volt, hogy valakit visszautasítottam, aztán évek múlva úgy hozta az élet, hogy összejöttünk, de nem azért, mert normálisan fogadta a visszautasítást :D Az nem egy lenyűgöző erény, hanem alap dolog....
2016. szept. 21. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
nem, de nem is hiányzik
2016. szept. 21. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Csak azért kérdem, mert még Júliusban elutasított egy lány, én meg mondtam, hogy oké, tudomásul vettem. S azóta heti rendszerességgel ír rám facebookon és sokkal érdeklődőbb, mint azelőtt, hogy elküldött volna. Nem tudom eldönteni, hogy csak barátkozni akar, vagy elkezdett érezni is valamit?
2016. szept. 21. 19:56
 9/11 anonim ***** válasza:

Nem volt ilyen.


Szerintem csak bántja az egóját a dolog. Kicsit többre tartja magát a tőled kapott reakciónál.

2016. szept. 21. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:

Csaj: Ne haragudj de én csak barátságot akarok

Fiú: Hát jo rendben tiszteletben tartom a döntésed:)

Csaj: Najó inkabb járjunk :D xdddd ez igy szokott lenni kérdezo?

2018. jan. 6. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!