Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Fiúk! Nehéz megkérni a lányt,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Nehéz megkérni a lányt, hogy legyen a barátnőd?

Figyelt kérdés

Vslahogy csak egymás tudtára kell adnia a felelnek, hogy szeretnétek az illetővel komolyabb kapcsolatba lépni?

Hogy teszitek fel a kérdést már ha felteszitek? Izgultok ilyenkor?

Milyen jel kell a másik féltől, hogy biztosabbak legyetek magatokban?


Vagy esetleg lányok ti is kezetekbe veszitek az irányítást ha úgy van?


Írjátok meg kérlek azt is, hogy hány évesek vagytok.



2016. szept. 21. 18:24
 1/10 anonim ***** válasza:
Hú, akkor én nagyon eltoltam. Én, soha nem kérdeztem ilyet. Sőt, azt sem kérdeztem meg, lesz-é a feleségem, csak úgy kérdés nélkül elvettem feleségül.
2016. szept. 21. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Én megvárom amíg ő hozza fel a témát.


33F

2016. szept. 21. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Megkérdezni túl egyenes dolog, azt a lányok nem szeretik. Hagyd, hogy alakuljon, aztán amikor úgy érzed, onnantól emlegesd a barátnődként.
2016. szept. 21. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Az én barátom elmondta, hogy szerelmes belém és leszek-e a barátnője
2016. szept. 21. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Utoljára 15 éves voltam mikor elhangzott ez a kérdés...

A későbbiekben már egyszerűen csak magától alakult. Ha kérdezni kell, akkor ez nem az.

2016. szept. 21. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
En az utcan minden szimpi csajtol megkerdezem hogy lessz e.
2016. szept. 21. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 Diavolino44 ***** válasza:

Soha egy barátnőmet sem kertem meg, hogy legyen a baratnom.

Ne becsüld alá annyira a noket, hogy ha megcsokolod, utána szexeltek, s naponta találkoztak, akkor nem Jön ra , hogy járatok.

En azt sem javasolnám, amit előttem írtak, hogy vald be, hogy szerelmes vagy. Sokszor kell egy kis idő, s ezzel indítani csak nyomást helyez a lányra, s neked pont az a dolgod, hogy ne legyen nyomás rajta.

2016. szept. 21. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Ez egy folyamat te hipertapasztalt vadbarom.
2016. szept. 21. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Felnőttként csak aggszűz tette fel a kérdést ráadásul túl hamar, még nem is ismertük egymást eléggé. Másnál alakultak a dolgok és egyszer csak azon kaptuk magunkat, hogy a másikat a párunkként mutatjuk be az ismerőseinknek.
2016. szept. 21. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Éjjel a kocsmában részegen fel kell hívni a lányt aztán meg kell kérdezni hogy -Zsia cii-cicca vam kendved bafszni?

Másnapra a barátnőd lesz

2016. szept. 22. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!