Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Gonosz vagyok, ha kihasználom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gonosz vagyok, ha kihasználom a pénzéhes csajokat?

Figyelt kérdés
A kérdés gondolom eleve furán hangzik, de attól még pontosan erről van szó. A nőknek van egy bizonyos rétege, akiknek semmi más nem számít csak a pénz. A jól bevált stratégiám ,hogy rövidtávon el tudom velük hitetni, hogy gazdag vagyok, van néhány ütőkártyám, amelyekkel ezt a látszatot fenn tudom tartani egy darabig, ráadásul úgy, hogy egy fityingembe se kerül(de ez maradjon az én titkom, hogy hogyan). Egész pontosan addig, amíg meg nem kapom őket, ha pedig ráunok a dologra, nincs más teendőm, mint felfedni előttük az igazságot, és maguktól lelépnek, nekem még csak ki sem kell dobnom őket, nem kell heteken keresztül nyomulós üzeneteket olvasnom ,hogy fogadjam vissza őket stb. Egyszerű olcsó illúzió az egész, attól pedig nem kell félnem ,hogy bárkinek is elmondják, mivel nem hiszem, hogy büszkék lennének rá.
2016. szept. 29. 20:26
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
70%
Nőként azt mondom, hogy aki erre harap az meg is érdemli! Hajrá! :)
2016. szept. 29. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
83%
Egy ideig ok is kihasznalnak teged. De egyszer te is koppanni fogsz :)
2016. szept. 29. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
85%
Engem nem érdekel, ha neked bejön, akkor hajrá.
2016. szept. 29. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
80%

Aranyos:) Csak egy frusztrált férfi vagy, aki szívesen megdöntené ezeket a csajokat, de nem tudja, úgyhogy inkább arról ábrándozik, hogy milyen lenne, ha megszívathatná őket.


Keress inkább egy rendes lányt. Mindenkinek jobb lenne.

2016. szept. 29. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
48%
mivel vannak ilyen nők, akiknek ez az igénye, nem vagy gonosz, mert kellesz nekik
2016. szept. 29. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Errol max csak almodozol. :)
2016. szept. 29. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Nem töröltem egy választ sem, nem is tudtam, hogy lehet ilyet:D. De még csak nem is pontoztam fel vagy le egyiket sem, csak vélemények érdekelnek erről a dologról.
2016. szept. 29. 21:26
 8/13 anonim ***** válasza:
94%
Nem vagy gonosz. Egyek meg, amit foztek. Mi van, ha a csaj tovabbra is veled akar lenni, miutan elarultad, h nem vagy gazdag?
2016. szept. 29. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Tényleg számít az neked, hogy milyen válaszok érkeznek?


Nem tudom, hogy gonosz vagy-e, nem is az én tisztem eldönteni, de pont ugyanolyan vagy, mint azok a csajok, csak neked nem pénz kell, hanem dugás. Márpedig a te értékrended szerint az ilyeneket simán át lehet verni, és ki lehet használni, mert csak ennyit érnek.

Szóval rakd össze....

2016. szept. 29. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 Költőnő? ***** válasza:
97%
Gonosznak éppen nem gonosz, de annyira gyerekes és értelmetlen, hogy nincs rá szó. És amúgy szerintem szánalmas is.
2016. szept. 29. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!