Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Férfiak és nők! Nektek van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak és nők! Nektek van olyan, akivel interneten ismerkedtek, nagyon jókat beszéltek, jó a társaság?

Figyelt kérdés
Viszont még nem találkoztatok és hiányzik nektek vagy szívesen vele lennétek? Olyankor el is mondjátok egymásnak?

2016. okt. 1. 21:32
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Igen van ilyen.
2016. okt. 1. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Van.
2016. okt. 1. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

igen, nálunk így kezdődött, első tali előtt másfél hónapig beszélgettünk neten, aztán találkoztunk.

3 és fél év óta vagyunk együtt, ugyan távkapcsolat, de kitartunk egymás mellett :)

2016. okt. 1. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 One of a Kind ***** válasza:
Van ilyen, 4 és fél hónapja beszélgetünk, és hamarosan találkozunk végre. :) tudjuk egymásról, hogy mindketten nagyon várjuk már a találkozót. :D
2016. okt. 1. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Az szép hosszú idő,megértem sok sikert a randihoz majd:D
2016. okt. 1. 22:38
 6/13 anonim ***** válasza:

Van egy fiu igen. Szerintem mind a két oldalon dübörög a kémia. Én mégsem merek lépni vagy engedni, mert tudom hogy jobbnak szebbnek gondol pedig nem lódítok a külsőmet illetően; nem akarom hogy csalódjon bennem. Így szerintem ez ennyibe fog maradni sajna. Pedig ha nem ír hiányzik és aggódok érte. És ő is ugyanúgy.

Jó tanács az összes magamfajta nyuszinak. Ne várjon senki a csodára. Amit érzel mondd el a másiknak és ne ülj a babérokon. A boldogság talán csak egy karnyújtásra van.

Na hátha elmondom neki még ma(ja, biztosan nem)

2016. okt. 1. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Szerintem viszont fogadd meg a saját tanácsod:) ha belegondolsz,mi jobb,sopánkodsz,szomorkodsz,mert elszalasztottad az esélyt,vagy mersz lépni,és nyersz vagy maximum egy nemet kapsz,ami egy idő után elmúlik,de a kérdés benned marad,mi lett volna ha?
2016. okt. 1. 23:00
 8/13 anonim ***** válasza:
Pontosan tudom mi lenne a helyes mit kéne tenni. De azt is tudom, hogy sokkal rosszabb lenne az a felállás úgy hogy ő nincs benne a képbe. Így meg elvagyunk. Szenvedni nem szenvedek, csak ott van a mi lenne ha érzés. :)
2016. okt. 1. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Igen, van... Amerikai és Amerikában él, így kábé nulla esélyünk van együtt lenni, és ki tudja, hogy egyáltalán tudunk-e valaha találkozni... De hiányzunk egymásnak, tudjuk, ha egy országban lennénk már együtt lennénk. Lassan 3 hónapja beszélünk végig órákat minden nap és napról napra egyre jobban vonzódom hozzá. Ő az első a másik nemből akit ennyire közel érzek magamhoz. Ő az első akivel kölcsönös a vonzalmunk egymás iránt... Nehéz helyzet ez. Nem tudnám már a napjaimat elképzelni nélküle.
2016. okt. 2. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

Remélem 8-as,majd ez változik,és akár te vagy ő lépni fog,ha szeretnétek,mert ahogy mondják,nem kell várni a sült galambot :)

9-es sajnálom,hogy ilyen messze vagytok egymástól,nehéz lehet,viszont ott vagytok egymásnak és jól érzitek magatok így is,ez a fontos :)

2016. okt. 2. 14:06
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!