Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Beleszerettem egy sportolóba,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Beleszerettem egy sportolóba, annyira szánalmasnak és hülyének érzem magam (tudom az is vagyok), de nem tudok mit csinálni, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Egy NB1-es focistáról van szó.Minden meccsén ott vagyok,van tőle egy rakás autogrammom,még egy közös kép is összejött.Először csak mint focistát szerettem,szurkoltam neki,aztán ez megváltozott.Egyszerűen elképesztően vonzódok hozzá,meglátom és elpirulok,kimelegszem,felizgulok.Amikor közös képet csináltunk,és rám mosolygott,átkarolta a derekam,azt hittem ott helyben meghalok az örömtől.Egyszerűen megőrülök érte.21 éves vagyok,csinos,szép lány (nem egóból mondom),nagy mellel és kerek fenékkel.A hajam a derekam alá ér,és sötétszőke.Szóval mondhatjuk szerintem hogy vonzó vagyok,nem ezzel van a baj.De nincs bennem semmi extra,amiért érdekelhetnék egy ilyen férfit.Tudom hogy esélytelen,de nem tudom kiverni a fejemből.Gyakran szoktak leszólítani a városban,buliban meg fél percenként jönnek a fiú,de nekem senki más nem kell.Annyira hülye vagyok,komolyan szégyen hogy egyetemista létemre ilyen gyerekes vagyok,de nem tudom mit tegyek.Szerintetek?
2016. okt. 5. 20:02
 1/8 anonim ***** válasza:
60%
Az a baj, hogy ha egy focistáról van szó, aki még jól is néz ki, akkor 100 ilyen lány lehet, mint te. Nem akarlak elkeseríteni, de kicsit gyere vissza a valóságba. Jó, persze, vannak csodák, meg hasonló dolgok, csak így rengeteg lehetőséget elszakítasz egy álom miatt. Én is gyerek korom óta meg akarom hódítani Angelina Jolie-t, de már sikerült kinőnöm. Erre megint szabad, szóval tény, hogy akar engem, már csak meg kell hódítania. :D 23/F
2016. okt. 5. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
"Szerencsére" a legtöbb barátnőm/lány ismerősöm szerint nem néz ki jól,a rajongói oldalán is csak öregebb nők írogatnak neki,meg kb. 2-3 30 alatti,de elég csúnyák.Tudom hogy sok mindent elszalasztok,és haragszok is magamra ezért,de egyszerűen nem tudom "megmagyarázni" magamnak hogy hagyjam a dolgot.Ó hát Angelina fényévekkel áll az én hercegem felett.Na látod,újra szingli,vedd le a lábáról Lara Croft-ot én drukkolok neked :D
2016. okt. 5. 20:18
 3/8 anonim ***** válasza:
Mondtam neki múltkor, amikor Skype-oltam vele, hogy ha meg akar kapni, akkor úgy nézzen ki, mint a Mr.&Mrs. Smithbe, mert különben nem engedem be a kaputelefonnal. Azt mondta igyekszik, szóval,adtam neki egy esélyt..
2016. okt. 5. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Nagyon helyes,szerintem nem fogod megbánni!Csak mielőtt ágyba kerülnétek,vedd ki a harisnyakötőjéből a kést meg a stukit,nehog baj legyen :)
2016. okt. 5. 20:26
 5/8 anonim ***** válasza:
Tudom, hogy vérmes asszony, szóval már felszereltettem egy fémdetektort az ajtókeretemre. Bdsm nem játszik. Nem lesz gond.. :DDDDDDDD
2016. okt. 5. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Ő is azt hitte :(

[link]

2016. okt. 5. 20:40
 7/8 anonim ***** válasza:

Nekem ugyanez van egy teniszezővel, csak csodálom ha teniszt nézek (elég sokat nézek), ábrándozok milyen jó lenne, de ennyi, nekem ő a legszebb és kész

17L

2016. okt. 5. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Azta, kérlek mondd el melyik MB1es sztárfocista az álompasid! :D


Magyar? Air Xanyi? Böde? Lipták?

2016. okt. 5. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!