Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nők! Ti megszakítanátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők! Ti megszakítanátok minden kapcsolatot a pasival ha kiderülne, hogy korábban rendszeresen járt prostituáltakhoz?

Figyelt kérdés

Egy olyan férfiról van szó aki korábban tanulmányai később munkája miatt kénytelen volt nélkülözni a normális párkapcsolatot, bár eleinte volt neki. Hetente több prostituált szolgáltatását is igénybe vette, összesen körülbelül 100 nőét.


Ha ez kiderülne folytatnád vele a kapcsolatot? Vagy ez teljesen kizárná a közös jövő gondolatát is?


2016. okt. 6. 23:00
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
21%

Engem nem zavarna.

Az zavarna, ha nem lenne tapasztalata, tehát nem értene az udvarláshoz a sok prosti miatt.

2016. okt. 6. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
94%

Nem zavarna, de azert megkernem, hogy orvosi papirral igazolja, hogy semmi baja nincsen.

Ha ezt utana mondana el, hogy szexeltunk, akkor azert elgondolkodnek, mert 100 prosti, hmmm, ott barmilyen fertozes elofordulhat, es ha nem voltam neki eleg fontos, hogy ezt elore kozolje, akkor valoszinu, hogy megszakitanam a kapcsolatot.

2016. okt. 6. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
93%

Elzavarnám, nem önmagában a prostizással van baj, hanem azzal, hogy hetente többször, ráadásul különböző nőket.

Pláne, hogy én nem vagyok hajlandó megcsinálni mindent amit egy prosti, ő meg nyilván ehhez szokott. Semmi bajom azzal, ha valaki 1-2x elment mert ki akarta próbálni, de ez már gáz.

2016. okt. 6. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddig válaszolóknak!


Termesztésen az összes aktus óvszerben történt és mellette rendszeresen járt szűrésre így a fertőzés veszélye nem áll fenn. Bár ezt így közölni szemtől szembe az ember (leendő) párjával nem valami kellemes.


Részemről mindenkinek ment a zöld kéz!

2016. okt. 6. 23:21
 5/16 anonim ***** válasza:
45%
Én se utasítanék ezért vissza valakit instant, de én is kérnék orvosi papírt. A szám mondjuk kiakasztana lehet, azt én inkább lehet nem akarnám tudni...:D
2016. okt. 6. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Mesélj már kérdező! Most fogod bevallani a barátnőjelöltnek?
2016. okt. 6. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
61%
Haverok lehetnénk ettől még részemről, de azt megmondanám neki, hogy 10000%, hogy több soha nem lehet köztünk.
2016. okt. 7. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
88%
Az óvszer csak részben nyújt védelmet, gondolom így 100 nő után ez már evidencia, kis hazudós.
2016. okt. 7. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
86%
Ja és nemhogy 100 prostituált, de 100 nem prostituált- hogy polkorrekt legyek- után sem kellene senki.
2016. okt. 7. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Utolsó válaszadóval egyetértek, 100 különböző nő után hagynám a fenébe, akár prostik voltak, akár nem.
2016. okt. 7. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!