Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Találkozzak-e egy olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Találkozzak-e egy olyan sráccal, akinek a Mechanikus naracs a kedvenc filmje?

Figyelt kérdés
Igen, aláírom, hogy rendkívül furcsa kérdés, de komoly válaszokat várok, légyszíves. Egyébként jól el tudunk beszélgetni egymással, értelmes fiúnak (29 éves) tűnik, de utána néztem ennek a filmnek, olvastam sok kritikát róla, és eléggé megrémiszt. Most arra gondolok, hogy a kedvenc filmje valami nyálas, csöpögős film legyen, de azért ez nekem meredek. Bár nem néztem meg a filmet...

2016. okt. 8. 18:13
 1/9 A kérdező kommentje:
Javítanám: Most NEM arra gondolok, hogy a kedvenc filmje valami nyálas, csöpögős film legyen, de azért ez nekem meredek
2016. okt. 8. 18:15
 2/9 anonim ***** válasza:
Szerintem az egy érdekes film. Nem hiszem hogy emiatt kéne valakit megítélni. Apropó, neked melyik a kedvenc filmed?
2016. okt. 8. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Nem gondolnám magamat korlátoltnak és a világot sem csak fekete-fehérnek látom, de akkor is... Őszintén engem ez megrémiszt, hogy a srácban nem lehet-e valami rejtett agresszió vagy ilyesmi. Egyébként az én ízlésem elég széles skálán mozog, mert a kedvenc filmjeim között van háborús, vígjáték, történelmi, dokumentum, kaland és természetesen, mivel lány vagyok romantikus is, de nem a Szerelmünk lapjai a kedvenc filmem...
2016. okt. 8. 19:14
 4/9 anonim ***** válasza:
Szerintem érdekes lehet az, ha valakinek teljesen eltérő az ízlése, így szélesíthetitek egymás látókörét. A mechanikus narancsban tényleg van agresszió, meg nému meztelenség is, de ha ezekre a dolgokra izgulna, akkor a fűrészt nézné, meg az álmodozókat. Vagy a Salo, avagy Szodoma 120 napját.
2016. okt. 8. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 Költőnő? ***** válasza:
Úristen az a film...! Én szeretem az elvont filmeket, de mikor a kedvesem javaslatára megnéztük, majdnem felmetszettem az ereim a szempilláimmal. Mondjuk az én kedvesem alapból fura, már semmin nem lepődöm meg vele kapcsolatban.
2016. okt. 8. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Istenem... Klasszikus film, regeny alapjan, nyilvan nem azert szereti, mert agressziv pszichopata, hanem mert nemileg tobb erteke van mint par mai gagyi szarnak.

En lattam a furesz minden reszet parat tobbszor is, nem daraboltam meg embereket es kesztetest sem erzek ra, valamelyik elozo. Filmek alapjan barmit is levonni jo nagy gyokerseg.

2016. okt. 8. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Meredek, hogy tetszenek neki a művészfilmek?

Nyilván teljesen más mint egy átlag film, de azért mert valakinek ez a kedvenc, attól még nem lesz egy pszichopata állat.


Van olyan ismerősöm aki videós, szereti a művészfilmeket, nyugodt, normális és értelmes ember. Nem mondanám egy agresszív állatnak sem. A párja viszont ezeket nem szereti, viszont jó pár művészfilmet is megnéztek már együtt.. nyilván ízlés dolga, más beállítottság ilyen téren, de más probléma nincs köztük. A hölgy és értelmes, okos, viszont ilyen téren eltér az ízlésük.

2016. okt. 8. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, de sajnos én ettől még mindig szkeptikus maradok. Nem gondolnám magamat korlátoltnak és a világot sem csak fekete-fehérnek látom, de akkor is... Őszintén engem ez megrémiszt, hogy a srácban nem lehet-e valami rejtett agresszió vagy ilyesmi. Egyébként az én ízlésem elég széles skálán mozog, mert a kedvenc filmjeim között van háborús, vígjáték, történelmi, dokumentum, kaland és természetesen, mivel lány vagyok romantikus is, de nem a Szerelmünk lapjai a kedvenc filmem...
2016. okt. 9. 10:02
 9/9 anonim ***** válasza:

Nyilván nem az fogja meghatározni az embert, hogy a kedvenc filmje ez.

Nekem is tetszett a film, és még sincs bennem semmi rémisztő, épp ellenkezőleg...

Persze ehhez az kell, hogy megismerd a másikat.

2016. okt. 9. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!