Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogy csinájam? Mit tegyek? Az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy csinájam? Mit tegyek? Az első csók mit csinájak? Hogyan? A nyelvemel mit tegyek? Köszönöm /F jó lene ha valaki részletesen leirná

Figyelt kérdés
2010. ápr. 25. 15:47
 1/4 anonim ***** válasza:

Ne félj jönni fog az magátol csak ne légy bátortalan.


Amúgy ezek a hogyan kell csókolózni kérdések kicsit már unalmasak.


Mégis szerinted ha részletesen leírjuk akkor felírod egy papírra majd mikor meg kell csókolni akkor a háta mögött tartod majd a papírt és olvasod, hogy most melyik lépés következik? Vagy esetleg bemagolod, és akkor csak fel kell idézni, hogy na várjunk csak lehet előbb mást kellett volna tennem???

2010. ápr. 25. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
38%
előtte egyél sok fokhagymát, arra beindulnak a csajok. a nyelveddel nyalj bele az orrába és ficánkoltasd.
2010. ápr. 25. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Én is izgultam először :)

Itt van egy kis útmutató:

Mikor megcsókoljunk partnerünket, szánkat tartsuk lazán és résnyire nyitva, hogy ajkaink puhán érintkezzenek a másik testével. A nyelvet pedig nem kell rögtön betuszkolni vágyakozó párunk szájába. Először nyalogassuk gyengéden ajkait, várjunk, amíg bebocsátást nyerünk. Ha partnerünk nyelve a miénkhez ér, megkaptuk az engedélyt, így óvatosan behatolhatunk. Ha már a nyelvünk is dolgozik, nem kell olyan óvatosnak lenni. Zavaró hiba, ha szerényen csak nyelv hegyét engedjük a másik szájába csúszni. A jó csókban a nyelv teljesen jelen van, laza, játékos, alkalmazkodó és érzékenyen reagál a másikra, de semmiképpen sem áll keményen és mereven. Ezt tartogassa későbbre. Főleg egy első csók esetében néha nehéz megállni, hogy ne fejezzük ki minden felgyülemlett vágyunkat néhány másodperc alatt, de hirtelen mohóságunk könnyen megijesztheti partnerünket. Sokkal izgatóbb élmény, ha az ember lassan és érzékenyen fedezi fel a másik ajkait, majd fokozatosan fejezi ki szenvedélyét. A jó első csók olyan, mint a tűzgyújtás. Először kell a szikra, aztán a hangulat, és a helyzet függvényében jöhet a lángolás.


14/L

2010. ápr. 25. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Sokáig érdekel engem is, meg kérdezgettem ismerőseimet hogy is van ez? Mindenki mondta hogy jujj figyeljek nagyon oda hogy mit csinálok a nyelvemmel stb.. Aztán megtörtént, és nem figyeltem semmire. Metrón smárolt le egy jó csajszi barátom a következő megszólalással: Nem bírom tűrtőztetni magam. Kissé meglepett...

15/f

2010. ápr. 25. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!