Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok, ha a srác bejön akkor...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ha a srác bejön akkor mindenképpen visszaírtok neki rövid időn belül?

Figyelt kérdés

Úgy értem nem tudtok annyira elfoglaltak lenni, hogy ne írjatok vissza? Az ha nem írtok vissza, egyértelműen azt jelenti, hogy nem érdekel a pasi mint potenciális partner?


Volt egy ilyen esetem, hogy találka előtt rendszeresen írt, mert tetszett neki a fényképem, aztán első randi után már órákat, majd napokat kellett várnom, hogy visszaírjon. Nem parasztság egy kicsit ez, tiszteletlenség?


2016. okt. 16. 16:05
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem teljesen idevág, de valamennyire érdekes lehet: [link]
2016. okt. 16. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

egy-másfél napon belül biztos válaszolnék.


vedd azt is számításba, mennyire gyakran van online. az SMS-t egyébként jobban értékelem, azt biztos látni fogom pár órán belül.


de olyan is volt, hogy nagyon szerettem volna elmenni valakivel valahova, de elaludtam. csak másnap válaszoltam.


élőben, telefonon könnyebben kiderül, mi a helyzet.


"Nem parasztság egy kicsit ez, tiszteletlenség?"

ezzel ne törődj. olyan valakit szeretnél magad mellé, aki kötelességtudó, vagy olyat, aki odaadó?

2016. okt. 16. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

1


De erről ki nem tudott eddig. Számtalan esetet tudok a közvetlen környezetemből ami alátámszatja ezt, nincs szükség tesztekre.


Egyik ismerősöm például buta mint a föld és még ráadásul nárcisztikus, önimádó is, és mégis jobbnál jobb nőket dug rendszeresen, hiszen ott van a facebookján a modellkedési korszakából feltöltött képek.


A nők buták mint a föld, mindenféle nevetséges jó belső tulajdonságot belelátnak, hogy ő romantikus, hogy határozott, magabiztos, mindenről el lehet bele beszélgetni, holott modellkedési időszaka előtt nagy nehezen tudott csak megdugni egy-két átlagos nőt.


A modellkedés után, hirtelen gyönyörű belseje lett :DDD

2016. okt. 17. 09:54
 4/7 anonim ***** válasza:
#1es vagyok, jó persze :D engem azért hátbavágott a dolog egy kicsit, de nyilván mert mindig is túl naiv voltam.
2016. okt. 17. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

4


Ja megértem. Szerintem azért, mert nem divat manapság beismerni, hogy a nőknek is pont a külső az elsődleges szempont az ismerkedéskor (pont mint a férfiaknál, vagy talán picit még jobban) és ezért picit az ember feldühíti ha ilyet hall. Ha nyíltan beismernék (elsősorban a nők, de sok álnok nőcsábászatot megélhetésként oktató is) hogy a nők is emberek, és nem a belsővel meg mindenféle fasssággal lehet őket meghódítani, akkor nem fordulna elő, hogy ennyire megrökönyödéssel fogadnák a hírt mint például ahogy most te jártál. És nem magát okolná a sok szerencsétlen akit nem áldott meg a sors, hanem esetleg beletörődne és nem vesztegetné maga és a nők idejét. Vagy megalkudna egy vele egy szinten levő lánnyal, vagy esetleg saját szintje alattival. De mondom nem érdeke ezt senkinek nyíltan hangoztatnia, de ha kinyitja az ember a szemét akkor tisztán láthatja, hogy működnek a dolgok és a jó külsejű srácoknak a belsejük is szép, legyen az akármilyen csúnya :)

2016. okt. 17. 12:45
 6/7 anonim ***** válasza:

most én érzem magam hülyén, amiért azt hittem, tényleg a kérdésre keresed a választ


2, n

2016. okt. 17. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

2


Igen, a kérdésemre keresem és hasznos is a válaszod. Adtam rá egy +-ot. Csak közben elkalandoztunk itt a kollégával :)

2016. okt. 17. 22:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!