Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Félek a találkozástól, mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Félek a találkozástól, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Kb. 6 hónapja megismertem facebookon egy pasit ,.

Beszélgettünk... Tetszik nekem és valószínűleg én is tetszem neki.


Talán a hétvégén meg lesz az első találkozás is..

De van bennem egy félelem nem tudom mitől félek. A vasútállomáson fogunk találkozni hogy győzzem le félelmem ??



2016. okt. 22. 11:52
 1/2 anonim ***** válasza:
Ez természetes,én is félem amikor neten megismert lánnyal találkozom,de alaptalanul,szerintem ez egy természetes félelem,gyanakvás,amikor elkezdtek személyesen beszélgetni,szerintem ez meg is szűnik,sok sikert :)
2016. okt. 22. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Tenni ellene nem nagyon tudsz. Vegyél mély levegőt és hajrá. :)

Voltam én is hasonló cipőben. Jó formán féltek a találkozótól, hogy mit gondol majd rólam, olyannak képzelt el amilyen vagyok stb. Nálam ez a fajta félelem vagy izgulás mindig jól sült el. Vagyis mindig lett belőle kapcsolat. Ahol már a tali sem foglalkoztatott az mindig veszett fejsze nyele volt. Szóval fog fel ezt pozitívumnak.

Sok sikert!

2016. okt. 22. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!