Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok, ezt elfogadnátok egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ezt elfogadnátok egy fiúban?

Figyelt kérdés
Pár évvel ezelőtt volt egy elég súlyos balesetem, szerencsére rendbe jöttem, de a hátam sajnos eléggé heges maradt. Emiatt elég gátlásos vagyok és félmeztelenül nem is szoktam más ember előtt tartózkodni, strandra is ezért nem is járok. Lányok, titeket ez zavarna? Eltudnátok ezt fogadni? A lézeres kezelés sajnos nagyon drága, arra nincs pénzem :S
2010. ápr. 26. 20:02
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
100%
Bár férfi vagyok,de ha szeret valaki mindenhogy elfogad.A személyiséged szeretni...a tested mellékes.:)
2010. ápr. 26. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim válasza:
100%

én kifejezetten szeretem a sebhelyes pasikat. ;)

engem biztosan nem zavarna.

2010. ápr. 26. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a csajok kifejezetten szeretik a hegeket , mond azt háborús seb, vagy megharapott a cápa vagy valami.
2010. ápr. 26. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
71%

Sztem tesznek erre a lányok..


A Nők 2 osztályba sorolhatók kb..


Van akinek csak az számít..


- mennyi a pénzed

- mekkora a farkad

- milyen izmos vagy



valakinek meg az számít hogy



- mennyire vagy becsületes és udvarias

- mennyire van eszed

- mekkora a farkad



:D

2010. ápr. 26. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nm ez a legfontosabb szempont:)
2010. ápr. 26. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
75%
Szia. Az előző két kommenttel nem értek egyet, azért attól, hogy kifejezetten szeretem a hegeket, bár még fiatal vagyok, a tökéletes pasira várok, de lehet hogy 5-10 év múlva rájövök arra hogy nincs ilyen, és elképzelhető h nekem is tetszeni fog. Egyébként engem sem zavarna ha látnám, sőt. Gondolj bele a sok izomemberre, akiknek a fehérjéktől meg a mindenféle tápkiegészítőktől tiszta pattanás a háta, mégis oda vannak értük a csajok. Ha valamid nem teljesen tökéletes, azt mással lehet kompenzálni szerintem.
2010. ápr. 26. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 A kérdező kommentje:

20 évesen nem tudom melyik háborúba vehettem volna részt :D

Nem is a lány előtt szégyenleném magam, hanem azt, h ő mondjuk szeretne strandra menni én meg nem :S Vagy, hogy esetleg kellemetlen helyzetbe hoznám őt, ha meglátnák az ismerősei a sebeimet.

2010. ápr. 26. 20:09
 8/28 anonim ***** válasza:
100%
Szia.Ha téged egy lány egyszer igazán szeretni fog akkor elfogad úgy ahogy vagy.Szerintem a balesetről nem te tehetsz. én minden kétség kívül elfogadnálak :) 18/L
2010. ápr. 26. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
100%
Nekem kifejezetten tetszene ;) amúgy igaz, a balesetedről nem te tehetsz úgyhogy...
2010. ápr. 26. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
100%

Senki se szereti a tökéletes embereket! Ha amúgy minden rendben veled (úgy értem, hogy kedves vagy, odaadó, okos..), akkor egyáltalán nem számítanak az ilyen dolgok.

Sőt! eez lehet a te védjegyed :)

2010. ápr. 26. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!