Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Első talira illik a lányt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Első talira illik a lányt iszogatni hivni?

Figyelt kérdés

Első alkalommal beülni valahova és inni, beszélgetni, vagy elsőre nem?


Nem unják a csajok ezt a sablonos kávézós, fagyizós sémát?



2016. okt. 24. 14:36
 1/10 anonim ***** válasza:
Ha ismerem az illetőt akkor szívesen mennék el vele iszogatni (persze csak ésszel),beszélgetni.
2016. okt. 24. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Miért unnánk? Ilyen program mellett lehet leginkább jól ismerkedni, beszélgetni. :)
2016. okt. 24. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
68%
Nem unják, legalább is én nem találkoztam még ilyen lánnyal. Beülni egy romkocsmába és meginni egy pohár bort, ez tökéletes randinak. Sokat lehet beszélgetni, jó a hangulat, így lehet jól megismerni a másikat, ahogy előttem is írják. 27/f
2016. okt. 24. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
72%
Mondjuk én nem iszom alkoholt, de biztos mást is lehet ott inni.
2016. okt. 24. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Szerintem simán.
2016. okt. 24. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
23%
Szerintem egyből piálással kezdeni egy esetleges kapcsolatot elég gáz. Legalábbis szerintem. Kocsmázással indítani egy viszonyt elég baljós előjel lehet a továbbiakra...
2016. okt. 24. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Nekem nem lenne vele bajom, ha tényleg megáll ő is, és én is egy pohár alkoholnál. Amúgy nekem a kávé (vagyis inkább tea, mert a kávét nem szeretem :D), fagyi még mindig szimpatikusabb.
2016. okt. 24. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
30%
Én a múltkor szipuzni vittem egy csajt az Árpád híd pesti hídfőjéhez.
2016. okt. 24. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nem teljesen első tali, de randinak első randi volt... :D mozi, ittunk, utána megint ittunk :DDD, aztán jött a többi... :DD Szexeltünk... :D Úgy volt, hogy csak kavarás... :D Most készülünk az esküvőre... :D
2016. nov. 2. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Én jobban szeretem ha valamilyen igényesebb, de nem puccos borozóba vagy bárba hívnak találkozni, mint bármi mást. Ott nyugalomban lehet beszélgetni, egy pohár bor meg pont annyira lazít el, hogy a nagy izgalomban az ember úgy tudjon viselkedni, mintha nem is ivott volna.

Meg a bor amúgy is olyan szexi hangulatot teremt. Ha az ember megtud állni tényleg egy pohárnál, akkor meg hülyeséget se fog csinálni. Kis mennyiségben szerintem több a "haszna", mint amennyit árt. És biztos, hogy jobb egy kávénál amitől büdös lesz a száj.

2018. jún. 25. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!