Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Félek a csóktól. Hogy merném...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Félek a csóktól. Hogy merném megcsinálni?

Figyelt kérdés

van 1 srác akivel randizgatok.

de ha a csókhoz érünk elfordulok.

tudom volt már több ilyen kérdés is.

szeretém megcsókolni mert szeretem de egyszerűen félek.pedig annyira szeretnék már túlleni az első csókon:)


2010. ápr. 26. 20:17
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
Nemnagy cucc... érjen össze a szátok csukd be a szemed és nyalogasd a nyelvét :)
2010. ápr. 26. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:

nem nehéz pedig..:D

nem hinném h egyből lenyomja a nyelvét a torkodon

nyugi és minden faja lesz ;)

2010. ápr. 26. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%

Lassan 18 vagyok, de ha visszagondolok az első csókra.. nem értem miért csináltam belőle ekkora ügyet.

Ne félj, elrontani nem nagyon tudod..

Ha te is akarod akkor meg ne fordulj el.

2010. ápr. 26. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim válasza:

hát igen.

nállam is ez volt pedig én fiu vagyok:)

hát szépen közeledsz száddal ő szája felé majd szem becsuk és csók szájra , aztán már lehet még egy-két csók.

sőt még smárolás is kialakulhat:)

ne félj nem lesz gond, megy az magátol:)

2010. ápr. 26. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
100%

én is nagyon paráztam, kicsit talán be is égtem:D

de nyilván a pasi tudja, hogy nem vagy tapasztalt, ő meg majd mindent a kezébe vesz, és hidd el nem olyan vészes! Majd jön a második és az már csudi jó lesz :D

2010. ápr. 26. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:
köszi-köszi =)
2010. ápr. 26. 20:29
 7/21 anonim ***** válasza:
ne izgulj, először is nyled le majd a nyálad, az ajkát kicsit harabdáld majd dugd be a nyelved és onnan vagy irányít a pasi, ha ő tapasztaltabb, de utána jön magától, én nekem 1hete volt az 1. és én is így izgultam, ne izgulj menni fog :)
2010. ápr. 26. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim válasza:

wow én is pont igy vagyok vele :O :D akkor nem vagyok egyedül látom :D amugy hány éves vagy?

amugy én amilyen tanácsokat kaptam barátnőktől... tényleg nem kell aggódni majd megtörténik és jólesz hidd el :)

2010. ápr. 26. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:

köszii :D

amugy 15 :)

2010. ápr. 26. 21:28
 10/21 anonim ***** válasza:

Első csók laza ne izgulj majd sodródnak a dolgok...

Az első szexet lesz nehéz összehozni de az még bőven ráér :)

2010. ápr. 26. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!