Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miről lehetne beszélgetni egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miről lehetne beszélgetni egy lánnyal, aki persze a barátnőd, séta közben?

Figyelt kérdés
Ezt azért kérdem mert nincs ötletem hogy miről beszéljek a lánnyal séta közben vagy egy parkba. Nem olyasmira vagyok kiváncsi hogy ''na mikor dugunk'' vagy hasonlo, han egyszerü beszélgetés ,mert a bnőm nem birná h csend legyen séta közben. Akármilyen téma amről a lány is szivesen beszélne. A hülye témákkal kiméljetek :)
2010. ápr. 28. 18:33
 1/10 anonim ***** válasza:
53%

Ha nem tudsz vele miről beszélgetni minek van csajod?

És ez most nem bunkósság!

2010. ápr. 28. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
70%
obama külpolitikai terveiről
2010. ápr. 28. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
montam hogy kíméljetek a hülyeségtől. elsőnek: nem mondom h eggyáltalán nincs amiről csak ezek rövid témák amiről beszélunk.
2010. ápr. 28. 18:39
 4/10 anonim ***** válasza:
53%

Szerintem ebből komoly kapcsolat nem lesz.

Ilyenkor az a jó ja megkérdezed tőle: Mit csinálnál ha megnyernél 1 milliárd forintot? xD

2010. ápr. 28. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Az elég gáz, hogyha jártok, és nem tudtok miről beszélgetni, és rövidek a témák. Egy párkapcsolatban mindig lehet valamiről beszélni.

Vagy én tévedek?

2010. ápr. 28. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
A téma úgyis magától jön!!! Ha nem, akkor valóban nincs mit keresnetek egymás mellett. De gondolom, h csak arról van szó, h félénk vagy egy kicsit és a lány kedvében akarsz járni. Ez aranyos! De nem biztos, h jó, ha előre eltervezed a dolgot, inkább legyen spontán, de ha leblokkolnál, akkor próbáld meg kipuhatolni, h mi az ami mindkettőtöket érdekel, pl állatok, filmek stb. Amúgy, ha beszédes a lány, nem lesz gond. Ja, és nem muszáj mindenben egyetértenetek, ha mindig csak helyeselsz az unalmas! Remélem tudtam segíteni. :-)
2010. ápr. 28. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
otodik..koszi sokat segitettel, igazad van a tema magatol jon.koszi. elso normalis valasz. am ha belegondolok estenkent eleg jol eldumalunk chaten... nm is tom me irtam ki ilyen kerdest :))
2010. ápr. 28. 18:52
 8/10 anonim ***** válasza:
zene, sport, forma1, szabadido...
2010. ápr. 28. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
séta közben nem is olyan nehéz,mivel gondolom útközbe van mit látni,mittomén egy kirakat vagy bármi,séta közbe mindig van téma :) ügyesnek kell lenni :)
2010. ápr. 29. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Chaten még a hülye is tud beszélgetni a másikkal, mivel személytelen! Majd ha felnősz nem kérdezel ilyeneket!
2010. ápr. 29. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!