Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Többet is szeretne vagy csak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Többet is szeretne vagy csak arra kellettem neki?

Figyelt kérdés
Találkoztam egy sráccal másodszor de még tavasszal kezdtünk el beszélgetni. Neten ismertem meg. Egy hónapja volt az első találkozás. Nem keres minden nap de azért hetente érdeklődik mert sokat dolgozik. Most is ő hivott el de magához. Nem feküdtünk le de kényeztettük egymást. Mondtam neki h én nem szeretném ha csak arra kellenék és ő is azt mondta ő se szeretné ha nekem csak arra kellene. Végig kedves volt hozzám dicsért tudom h tetszem neki de mégse keres túl gyakran találkozás után. Nem tudom mit szeretne tőlem de csókkal köszöntünk el.
2016. nov. 12. 14:11
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem csak arra. Hány éves? És te?
2016. nov. 12. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
sajnos ezek prekoncepciós kérdések... van egy elképzelésed azt szeretnéd, hogy megerősítsék. Magam alapján merem mondani, hogy nincs az ám, hogy mindig tudja a pasi, hogy mit akar. Van amikor ő is csak élvezi a pillanatot, azaz aszerint dönt hogy épp mit érez. Ha jól érzi magát viszi tovább, ha rosszul akkor szabadulni akar. Ilyen esetben úgy tudod elmélyíteni a kapcsolatot, hogy jóérzést adsz neki. Az hogy ez micsoda pontosan azt neked kell(ene) tudnod. Nehéz innen mást mondani.
2016. nov. 12. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
ingyen sex heti egy hívásért? a hülyének is megéri :)
2016. nov. 13. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!