Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » 22 éves fiú vagyok. Pár hete...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

22 éves fiú vagyok. Pár hete az egyik kajáldánál felfedeztem egy aranyos és szép eladót. Sokszor veszek ott kajátalig tudok megszólalni, belezúgtam a lányba. Nem tudom, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Biztos van baràtja,meg tuti nem vagyok az esete!
2016. nov. 17. 17:28
 1/3 anonim válasza:
Hagyjad. A leírtakból, nem vagytok egy súlycsoport.
2016. nov. 17. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Én is,amikor látok egy szép lànyt, egyből erre a kettőre gondolok:

- biztos van barátja

- tuti nem vagyok az esete

De ha elsőre nagyon megfog valaki,akkor biztos hogy nem hagyom annyiban.. próbàlkozz be nàla(csak okosan persze),yolo :)

2016. nov. 17. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Honnan veszed h van baratja? Amig nem valtasz vele par szot, addig nem derul ki. Abba meg nem halt bele senki h a masikkal beszelget. ,,belezugtam". Szerelmes vagy, de nem is ismered...😊 ez olyan erdekes. Pl. Egy peksegbe voltam, valahogy feljott a szo a szabadidorol, es a lany rogton vagta ra, h szeretne kutyat setaltatni... nem azt h a pasimmal lenni. Pedig igen bajos lany.. szoval nem biztos h van baratja? Deritsd ki! Sok sikert! 28f
2016. nov. 17. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!