Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Új párom miért haverkodik az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Új párom miért haverkodik az exemmel?

Figyelt kérdés

Oké, egy nagyobb társaságba tartozunk mindhárman (csak évi 3-4-szer találkoznak egymással, de már kb 6 éve), és eddig nem bírták egymást, az exem is elhordta nekem mindennek az új páromat, még mielőtt összejöttünk, az új párom meg beszólogatott az exemnek annó rosszindulatúlag. Tehát nagyon nem voltak jóban. Pár hete járok az új párommal, az exem még nem tudja, és azt vettem észre, hogy a párom haverkodni kezdett az exemmel... Ti mire gondolnátok? :D Miért lett vele hirtelen ilyen kedves?

22/L


2016. nov. 17. 20:18
 1/2 anonim válasza:
Én nem annyira örülnék, hogy az exem és a jelenlegi párom haverkodnak..vigyázz nehogy az exed valamilyen kamu dolgokat meséljen rólad a jelenlegi barátodnak.
2016. nov. 19. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Vagy pont édeshármasozni szeretne... van akit izgat, de idegent vagy túl jó barátot nem jó bevonni.
2016. nov. 19. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!