Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szeretnek igazan sokat es...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretnek igazan sokat es valos dolgokat megtudni az alban kulturarol. Van egy alban srac, akivel randiztam parszor, de nem tudom, hogy megbizhatok e benne?

Figyelt kérdés

Ugy erzem, mintha szegyellne elottem par dolgot, vagy mintha ködösitene, mert ugy gobdolja, hogy ugysem ertenem meg a kulturajukbol adodo tradiciokat. Olvastam par dolgot, de nem tudom,hogy mi igaz. Tenyleg csak ottani lanyt vehetnek felesegul? Az igaz, hogy nem sajat maguk valasztjak a felesfeguket, hanem a szulok?

Azt tudom,hogy naluk sok tradiciot komolyan vesznek. Picit regimodi a gondolkodasa ezt latom en is rajta. Nem szeretnem ha pl kiderulne, hogy otthon menyasszony vagy csalad varja!

Elegge kedvelem, nagyon aranyos fiu.



2016. nov. 19. 12:06
 1/3 anonim ***** válasza:
36%
Nagyon rá fogsz faragni, de hiába mondom úgyis csak visszatámadnál, majd meglátod. Ki nem tud uralkodni a hormonjain az így jár. Bár jó kérdés miért is nem jó egy magyar, vagy egy jobb családból jött roma, miért rögtön az albán? Nem véletlenül rossz a hírük. Kivéve Dr.Alban, mert ő menő.
2016. nov. 19. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Jah, mert az segíteni fog, hogy milyenek az albánok


Mert minden albán egyforma, így aki egy albánt ismer, az az összeset ismerni.


Én például ismertem egy 70 éves albán nénit tök jó sütiket csinált, kérd meg a srácot, hogy süssön neked valamit nyugodtan

2016. nov. 19. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Orulnek ha konkretumokat is irnal kedves elso valaszolo..nem csak annyit, hogy ra fogok faragni, mert ez nekem eleg keves info.
2016. nov. 19. 13:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!