Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hol lehetne manapság ismerkedni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol lehetne manapság ismerkedni?

Figyelt kérdés

Én egy 22 éves srác vagyok. Időm nagyrészében lefoglal a munkám, másik nagy részében meg az egyetem. Mérnöki kar, 2 lánnyal az évfolyamon, szóva ott offos az ismerkedés.

Egyszerűen nem tudom elképzelni, hol lehetne találni egy kedves és aranyos lányt...

Internetes párkeresés sztem zsákutca, tinder...Hagyjuk...

Milyen opció jöhetne számításba? Valami olyan szórakozóhely, ahol értelmesebb lányok járnak? Létezik ilyen? :D


Hülye kérdés tudom, de már kétségbe esettül próbálok egy lányt találni...:/



2016. nov. 19. 20:10
1 2
 1/19 A kérdező kommentje:
Heylesírásért elnézést, de közben szakdogázok és halott vagyok :D
2016. nov. 19. 20:11
 2/19 anonim ***** válasza:

Akárhogy nézem, akkor is a net a legjobb választás manapság...


30/F

2016. nov. 19. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
Randivonal, tinder, facebook? Ne már... Azért ez szomorú, nem?
2016. nov. 19. 20:13
 4/19 anonim ***** válasza:
77%

#3 Az, szomorú! Lehet sírni is, akkor 100%, hogy nem lesz nőd. Lehet használni is a felsorolt dolgokat, akkor legalább az esélyed megvan, hogy talán találhatsz valakit.


Persze lehet ismerkedni utcán,random leszólítgatni idegen lányokat, de oda nagy önbizalom kell, mert bizony a 99,9%uknak lesz pasija, vagy ép sietni fog valahova!

2016. nov. 19. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
Szó se róla, kipróbáltam mindent. Csak furcsa. Ahogy hallgatom a fateromat, régen könnyebb volt csajozni. Nyilván internet nem volt, nagyobb lehetett a társasági élet. Vagy a farnc tudja.
2016. nov. 19. 20:18
 6/19 anonim ***** válasza:
Szerintem a társkeresőkön se azért vannak a lányok, csak unalomból ott szórakoznak nekik nincs szükségük ilyenre , legalábbis én is ezt tapasztaltam, le se sz*rnak ott
2016. nov. 19. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
Utolsó válaszoló. Ez így van.
2016. nov. 19. 20:28
 8/19 anonim ***** válasza:

Társkeresőre sokan csak azért járnak, hogy az olyan emberekkel -mint pl a kérdező is és sokan mások- szórakozzanak. Elhúzzák a mézes madzagot, hogy ráharapjanak, le akarják nyűgözni az illetőt. Ez nagyot dob rajtuk, amolyan önbizalomnövelőnek használják. Aztán ha megunták, jön valami indokolatlanul pofátlan közhely, amivel lekoptatják.

Valóban van abban valami, hogy régen más volt; nagyon nagy átalakuláson ment át a társadalom és ezáltal a társadalmi normák is, ami lényegében ellehetetleníti az ismert "fortélyokat".

2016. nov. 19. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
Én egy régivágású srác vagyok. Szeretem abban a hitben ringatni magamat, hogy egy virág, egy séta, egy közös kávézás, stb-nek minden lány örül. Ellenben akikkel eddig találkoztam, nem igazán. Sőt, a lány ismerőseimet is mikor megkérdeztem, mi a véleményük erről, azt mondták, hogy vén trottyos vagyok, így sos szedek fel nőt. Akkor hogyan? Marad a csá, mizu? Van egy kocsim, pénzem, házam, de belül egy nulla vagyok? Ez lesz a módi...
2016. nov. 19. 20:52
 10/19 anonim ***** válasza:
eheheh virág séta kávé igen ha a kanári szigetekre viszed sétálni a lúvnyát. hol élsz te ember?!
2016. nov. 19. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!