Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Másnak is gondot okoz az étel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Másnak is gondot okoz az étel intoleranciája?

Figyelt kérdés

Az első randinkon a fiú, akivel voltam elhívott pizzázni. Nem akartam bonyodalmat okozni, vagy javasolni, hogy menjünk át egy másik, gluténmentes pizzázóba (csak egyet ismerek és az messze lett volna).

Így utólag már hülyének érzem magam, mert nyílván el kell majd mondanom neki és elég hülyén fog kijönni, hogy nem szóltam neki hamarabb.

Viszont tudom, hogy akárkinek megemlítem, az először csak néz, mert fogalma sincs, hogy miről beszélek, illetve utána pedig kérdezősködni kezd. És nem akartam hogy erről szóljon a randink.


Más került már hasonló helyzetbe? :D



2016. nov. 23. 10:28
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem volt hogy már 2 hónapja jártunk a barátommal és elvittem a kedvrnc hambisomhoz és ott is hús nélkül kérte, és akkor mondtacel hogy vega. Fel sem tűnt, mert mindig mikor kínáltam csak annyit mondott hogy nem kér. Majd a hambisnál benyögte hogy "amugy vega vagyok". De ez sosem okozott problémát.
2016. nov. 23. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, mit kell ezen igy toprengeni. En tejcukor erzekeny vagyok, laikusoknak csak annyit mondok, hogy "nem ihatok tejet, tejes dolgokat" - aki meg ezutan is a Cserpes tejivoba akar vinni (bar ez egy rokonom volt:")), azzal nem vagyunk egy agyi szinten, nem kell tarsalogni egymassal. Rendeles elott elmondod, hogy "liszterzekeny vagyok, nem ehetek lisztes eteleket, ezert akartam idejonni. Hogy vagy?". Es ezzel le van tudva a dolog. Azt hogy nem ehetsz lisztes dolgokat valoszinuleg fel fogja fogni, ha 70-nel nagyobb az IQ-ja, azt hogy coliakias vagy glutenerzekeny vagy mar kevesebben fogjak erteni, persze hogy kerdezoskodnek.
2016. nov. 23. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Értem, ez így tényleg egyszerűnek tűnik. Viszont volt már, hogy azt mondtam, hogy "Nem eszek lisztes ételeket" és erre az volt a másik reakciója, hogy "Szerintem nem kéne fogyóznod." Ez meg szerintem kellemetlenebb, mint az, hogy a gluténról tartok kiselőadást.


Viszont megpróbálom lazán felfogni a dolgot. :)

2016. nov. 23. 12:11
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Inkább úgy mondd, hogy "nem ehetek lisztes ételeket". Így kiderül a mondatból, hogy ez nem a te döntésed, viszont, ha azt mondod, hogy "nem eszem lisztes ételeket", az azt sugallja, hogy te eldöntötted, hogy nem eszel és kész, és akkor hihetik azt hogy finnyás vagy vagy fogyózol vagy akármi:).
2016. nov. 23. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

En is liszterzekeny vagyok nagyon komolyan! En azt mondanam,h nem jarok etterembe vagy menjunk setalni. Azt se ertik meg,h a lisztes etelt elozoleg tartslmazo tanyert ugysnazzal a ronggyyl mostak el,az is problema.

N

2016. nov. 23. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem okoz gondot. Elmondom az elején. És nem úgy, hogy "nem eszem ezt-azt", vagy "nem ehetek ezt-azt", hanem ez a betegségem van, emiatt speciális diétát kell követnem. És ha néha pizzériába akar menni, akkor leülök vele és kérek egy görög vagy Cézár salátát, nekem nem gond.
2016. nov. 23. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!