Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért nem keres, ha mindig...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem keres, ha mindig jókat beszélünk?

Figyelt kérdés

Egy bárban iszogatós táncolós estén kavartunk (ő volt a kezdeményező fél), a szexig szerencsére nem mentünk el. De az előtt és azóta is mindig én keresem valamilyen formában. Viszont olyankor mindig jókat beszélünk, megadta a számát is, ha ír valamit, amit láttam és pár percen belül nem válaszolok, akkor még mindig ír valamit, viccelődik és sokat kérdez. De akkor miért nem hív el ő, vagy keres engem? Lehetséges, hogy az egyetem mellett túl elfoglalt és emiatt?

Elég tanácstalan vagyok. :(

L/20



2016. nov. 27. 09:28
 1/10 anonim ***** válasza:
2016. nov. 27. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
köszi
2016. nov. 27. 09:33
 3/10 anonim ***** válasza:
Reménytelen eset vagy ezt ő is látta rajtad. Nem jössz be neki eléggé. Mutass róla és rólad képet és megmondom, hogy ez miért nem match...nagyon egyszerű lesz figyelj ;)
2016. nov. 27. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Nem hinném, hogy a külsőmmel lenne gond.

Bár ettől függetlenül valószínűleg nem kellek neki eléggé.

2016. nov. 27. 09:47
 5/10 anonim ***** válasza:
Ott kezdődik a gond és valahol sűrűsödik. Akarod, hogy segítsek vagy picsogsz még? Mert akkor szia
2016. nov. 27. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
lehet csak te érzed úg,y hogy jókat beszélgettek, ő meg csak kedves gyerek. Nálunk is volt ilyen félreértés. Írta az illető, hogy nem érti miért utasítom el, mikor olyan jól beszélgettünk. Nos én igyekeztem kedvesen válaszolni neki, illedelmes lenni, de egyébként egyáltalán nem kötött el, soha amit írt. Meg amúgyis olyan felszínes dolgok voltak, azt hittem ő sem gondolja, hogy ez milyen jó beszélgetés. Én azt javaslom, ha valóban jót beszélgettek, akkor kérdezz rá nyugodtan hogy mi a helyzet kettőtökkel.
2016. nov. 27. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Nem te vagy az első számú célpontja, sőt valószínűleg a top 3-ban sem vagy benne.
2016. nov. 27. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat
2016. nov. 27. 11:22
 9/10 A kérdező kommentje:
hát azóta már elhívott, lehet megérezte a kérdést :D
2016. nov. 27. 14:22
 10/10 anonim ***** válasza:
ja persze
2016. dec. 1. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!