Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A kérdésem : neten megismertem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A kérdésem : neten megismertem egy szimpatikus lányt. Első találkozáskor mit vigyek a lánynak? Milyen ajándékot szoktatok kapni a fiúktól ha kaptok az első talin?

Figyelt kérdés
szóval vigyek-e vagy ne vigyek neki ajándék gyanánt valamit? ha viszek az nem túl nyálas? ha meg nem viszek akkor meg az nem csóróság? szóval dillemában vagyok...:S
2010. ápr. 30. 20:23
 1/7 anonim ***** válasza:

SEMMIT! :)


Hova mentek? Ha valami beülős helyre (ajánlom), akkor te fizetsz, és le van tudva. De SEMMIT ne vigyél! Ráadásul nem is tudod, hogy néz ki. Persze, biztos láttál már képet, de élőben tök más lesz. Lehet bányarém. :)

2010. ápr. 30. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Hát, ha megismerted az interneten, biztos tudsz olyan dolgot, amit szeret, és nem kerül sok pénzbe sem. Ha találkoztok, az már randinak fogható fel, így egy szál virágnak szerintem örülne =).


Az, hogy fizeted esetleg az ebédjét/vacsoráját... háááát. Minden lány más, van aki elvárja, hogy meghívják, fizessenek helyette. Van olyan, aki ezt a gesztust elutasítja, mondván, "őt nem lehet megvenni". Szóval mielőtt elmész vele valahova, ezt valahogy fürkészd ki, hogy ne legyen kellemetlen pillanat =).

2010. ápr. 30. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
kotont
2010. ápr. 30. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
25L vagyok, de igencsak furán néznék rád, ha hoznál valamit úgy, hogy nem is ismersz. Én max. annyit várok el, hogy meghívjanak egy kávéra, de fel is szoktam ajánlani, hogy fizessük közösen, persze ált. gálánsak a férfiak:-)
2010. ápr. 30. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Egy doboz, nem túl puccos finom csokit vigyél! Mondd hogy ezt neki hoztad, mert szeretnéd látni a helyes mosolyát amikor kibontja!
2010. ápr. 30. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szerintem ne vigyél semmit elsőre. Táskába nem fér bele, fognia kell, vinnie kell, macerás. A virág meg elhervad. L
2010. ápr. 30. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a kommenteket :). Hát igen utolsó hozzászóló én is arra gondoltam, hogy az mennyire lenne fura, meg macerás ha sétálás közben cipelne egy szál virágot a kezében...én ha vinnék valamit akkor csokit vinnék és az utolsó előtti kommentelő egész jó ötletet adott én is mindig azt szoktam mondani a lányoknak hogy azt szeretem, ha mosolyog. :).
2010. máj. 4. 11:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!