Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Tényleg ennyire elfoglalt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg ennyire elfoglalt lehet, vagy csak félvállról vesz?

Figyelt kérdés
Szerintem utóbbi. En 26 vagyok, a pasi, akivel megismerkedtem egy tízessel több. Mondjuk 31nek állította be magát, de aztán megláttam egy okmányon, h több..na mindegy, a lényeg, h eleinte elég sokat leveleztünk, de főleg felszínes dolgokról ( nem igazán írt magáról), 1-2 hét utn meg elkezdett eltünedezni, arra hivatkozva, hogy sok a dolga mostanában, úgy egy két hétig, nem igazán tud írni. Eltelt egy hét, én azért írtam neki, madj rá három napra írt vissza, h mondta, h most sok a dolga, majd ír. Letelt a két hét, írt is, de megint csak felszínesen, és hiába hoztam fel a találkozót, nem reagált. Azt mondta, hogy most meg a december miatt necces, tegyük át januárra...szerintem valamit titkol, megfordult a fejemben, h esetleg családja is van. Mondjuk társkeresőn ismertem meg, képpel van fenn, és az van kinn, hogy nőtlen. Már egy hónapja megy ez. Azon gondolkodom, hogy megírom neki, hogy nekem ez így nem jó, vagy találkozzunk még idén, vagy hagyjuk egymást.
2016. dec. 5. 21:54
 1/10 A kérdező kommentje:
azt hozzátenném, h az elején még ő akart találkozni, csak épp vizsga miatt nem tudtam.igaz, csak egyszer említette meg ezt a találkozást.
2016. dec. 5. 21:55
 2/10 anonim ***** válasza:
Biztos randizgat és lehet valakivel komolyabban.
2016. dec. 5. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Ne írj neki. Ha akarna valamit, keresne. Futottál már érte amennyit kell.


Egészen biztos, hogy megismerkedett mással.

2016. dec. 5. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
jó csak közben meg folyamatosan aktív a társkeresőn is..bűr gondolom nem zárja ki egyik a msáikat.
2016. dec. 5. 22:07
 5/10 anonim ***** válasza:

Most komolyan ilyen naiv vagy drága?:) Olvasd már vissza miket írtál....annyira egyértelmű, hogy szórakozik veled (millió jele van), hogy még egy óvodásnak is feltűnne.

Miért nem mérlegelsz? Az írásod alapján sok minden szól ellene, és kb. nulla mellette. Van még hal a tengerben.

2016. dec. 5. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
tudom...így visszaolvasva fogom is a fejem. :DD
2016. dec. 5. 22:18
 7/10 anonim ***** válasza:

hagyd a fenébe, családja is lehet, más nője is lehet

vagy csak simán nem kellesz neki

2016. dec. 6. 04:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

A leírtak alapján én egy családos férfire tippelnék.

Necces most a december miatt...Ez elég gyanús, bár ha családja van, nem tudom hogy merte magát feltenni társkeresőre.

Ha meg nem ez áll a háttérben, akkor szimplán csak egy szélhámos, aki szórakozik veled.

Ne írj neki, akkor majd kiderül, hogy akar-e egyáltalán valamit.Gyanítom, hogy fog írni.Akkor állítsd kész tények elé: vagy találkozunk még ma, vagy ne raboljuk tovább egymás idejét.

2016. dec. 6. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Szerintem az elejen szamitott egy gyors dugasra. Aztan ugye ez nem jott ossze, mar annyira nem is erdekled.


Sok parkapcsolatban / hazassagban elo ferfi van fenn keppel a tarskereson. Aztan ha lebukik, akkor persze magyarazza az asszonynak a hulyebbnel hulyebb szovegekkel, hogy miert is (baratja kerte meg ra, stb...). Tehat ez onmagaban nem mervado...

2016. dec. 6. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nem er ra, de tarskereson aktiv....szerinted? Nekem itt kerdes nelkul elvagna magat, nem vagyok kivancsi semmilyen magyarazatra meg varni,hogy sajat magam alazzam.
2016. dec. 6. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!