Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ti foglalkoznátok a szintetekn...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti foglalkoznátok a szinteteknél jóval feljebb álló személlyel?

Figyelt kérdés

Adott mondjuk egy lány. Gyönyörű, művelt, tanult (nem büfészakon), gazdag, új autó, saját lakás, saját vállalkozás, nem apuci pénzeli. És adott a srác (mondjuk én). Egyszerű, hétköznapi, átlagos külsejű és műveltségű srác, hétköznapi gondokkal, megélhetési problémákkal, sok stresszel és negatív tapasztalattal. Ebben a helyzetben, ha lehetőségetek adódna ismerkedni és netán alakulna is valami, tovább szőnétek a szálakat, vagy "hagyjuk" alapon inkább kerülnétek a kapcsolat kialakítását?


Mindkét fél huszonéves.


2016. dec. 6. 00:17
 1/6 anonim ***** válasza:
17%
Kerülném a lehetőséget. Egy ilyen lány ne a hozzám hasonló, azaz a csóró prolik között keresgéljen, hanem a sikeres, tehetős, jóképű, gazdag macsók között. Ezen nincs mit ragozni. Ha én tudom, hol a helyem a társadalomban betöltött pozíciók között, akkor tudja ő is.
2016. dec. 6. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Meh?!


Ha úgy vesszük, hogy ő annyira jó, hogy nálad jobbat érdemel... Akkor keres magának valakit, aki jobb nálad.

VAGY kiválasztja majd azt a férfit, akit ő akar és a férfi is akarja őt.

ÉS ha te akarod őt és ő is téged választ, akkor khm... ne legyél hülye és ne mondd be a "nálam jobbat érdemelsz" szöveget, mert annál kevés idegesítőbb van.

Hadd döntse már el az ember, hogy kit akar választani.


Szóval ha lehetőséget ad, hogy ismerkedjetek... vagy nem tudom hogyan fogalmazzak. Lehetőséget kapsz az élettől erre, akkor minek adnád fel az elején, mert "úgy se sikerülhet..."


Baromság.


Az, aki elkezd harcolni az kudarcot vallhat (így te is, ha neki mész a dolognak)

Viszont, aki nem is kezd el harcolni, az már kudarcot vallott. Ne add fel, mert megijedtél.

2016. dec. 6. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
itt nem a jelen helyzet a legfontosabb, hanem az ambíciók. Aki szárnyal, az nem lesz képes elviselni sokáig egy párt, aki béna kacsaként totyog, és a szürke hétköznapokba ragad. Mindenkinek szüksége van szellemi társra, akinek hasonló dolgokon kattog az agya.
2016. dec. 6. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Igen, persze, de ha érezném, hogy papucsállatot keres, lécelnék. :D
2016. dec. 6. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

nagyon is nyomatnám, hogy alakuljon valami!

1: ha a csaj szereti, akkor nem számít a pénz neki

2: én csakis okosabb és ügyesebb csajjal jönnék össze, aki motivál, mert ha ellenkezőjével jössz össze, akkor előbb-utóbb lesüllyedsz az ő szintjére.

2016. dec. 6. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
62%

Kövezzetek meg, de én nem vagyok a híve semmiféle "szintezésnek", meg egyéb modern kori kasztrendszereknek. Ezek csak mesterségesen kreált akadályok, amiket te gördítesz magad elé.

Az, hogy ki a gyönyörű, meg ki az átlagos, az nézőpont kérdése. Elmondom, hogy ismerek egy lányt, aki olyan volt számomra, mint valami megközelíthetetlen istennő, most meg legjobb barátok vagyunk, sőt, talán többek is annál. Soha nem lettünk volna azok, ha mindvégig szintekben gondolkodok, meg eleve passzolom a lehetőségét, hogy megismerjem. Egyébként meg más számára ő egy teljesen átlagos lány, akit sokan észre sem vesznek. Ennyire nincs értelme kategorizálni, hogy ki átlagos, meg ki nem.

Az anyagi dolgokat meg kellő érettséggel helyén lehet kezelni. Nyilván van, akit frusztrál, ha nem ő fő kenyérkereső. Mint ahogy van olyan nő, akit meg pont az frusztrál, ha ő keres jobban. De mondom, ez két érett ember számára nem szabad, hogy problémát jelentsen.

Az valóban jelenthet problémát, ha tök más az elképzelésetek az életről, másak a vágyaitok, jövőképetek, értékrendetek, de ez nem függ annyira szorosan az anyagi helyzettől, illetve azonos anyagi helyzetben levő embereknél is előfordulhat, hogy tök más életet képzelnek el. De előre nem érdemes elkönyvelni, hogy "á, úgyse érdekelném". Ismerd meg, és majd idővel alakul, hogy lesz-e ebből kapcsolat, vagy ha úgy alakul, barátság.

2016. dec. 6. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!