Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek ez sok lenne?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez sok lenne?

Figyelt kérdés
Megismerkedtem egy lánnyal 3 hete az internetet. Holnap randizunk, de mivel marha messze lakik (200km) így idén többet nem tok menni, mert jönnek az ünnepek és most nem lesz több pénzem egy oda vissza útra. De utánna már simán megy majd, na de nem ez a lényeg. A lényeg az, h arra gondoltam, h mivel marha messze lakik, nem tunk mostanában megint találkozni, ha jól sikerül a randi a végén adok neki egy szájra puszit, h tudja mi a helyzet. Szerintetek ez sok lenne elsőre? Azért bátorkodok ilyesmin gondolkodni, mert ez ilyen most vagy soha dolog a távolság miatt.

2016. dec. 9. 17:15
 1/6 anonim ***** válasza:
67%
200km-nél szerintem simán belefér.
2016. dec. 9. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Ja én is olyan 180-200km-nél húznám meg a határt, azalatt nem, de 200-nál elmegy.
2016. dec. 9. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom mennyi idősek vagytok, de ha tényleg egymásra hangolódtok, egy csók is beleférne ;)
2016. dec. 9. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

De hogy sok. Nehogy már csak szájra puszi legyen, ha jól érzitek magatokat a csók is simán mehet.


Párom és köztem is 200 km van, mi minden héten félúton talizunk. Szóval nem kell állandóan csak neked utazni.

Márciusban leszünk 4 évesek együtt és jövő tavasszal össze is költözünk.


És mondjuk miért nem lehet félúton ünnepek között talizni?

2016. dec. 9. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én a helyedbe vinnék neki valami kis ajándékot karácsonyra biztos örülne neki. A csók meg majd jön magától,de szerintem simán belefér. Sok sikert
2016. dec. 9. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
4-es: Azért nem tudunk, mert jelen pillanatban mind a ketten úgy állunk anyagilag, h nem tunk majd többet utazni. Neki népes a család, bazi sok pénz elmegy ajándékokra, nekem meg most kellett megcsináltatni ezt azt itthon ami szintén dettó sok pénzt vitt el. Szval ez most ilyen hülye helyzet, de ez van.
2016. dec. 9. 19:34

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!