Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ti megbocsátanátok ezt? 20L

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti megbocsátanátok ezt? 20L

Figyelt kérdés

Ismerkedek egy 23 éves sráccal,kb 2 hete találkoztunk először,utána 1 hetet nyaralni voltam,akkor nem nagyon beszéltünk,de azóta folyamatosan chateltünk,mindig ő írt rám,nagyon szimpatikus lett,egyértelmű utalásokat is tett arra,hogy komolyabbak a szándékai.


Úgy volt tegnap,hogy találkozunk,de lemondta,mert "ő még mindig érez az exe iránt",1 hónapja szakítottak.Nagyon kiborultam,hogy akkor miért hülyítgetett addig.Írogat,hívogat azóta,hogy nagyon sajnálja stb,de én leszarom.Nektek mi a véleményetek erről?



2016. dec. 14. 10:05
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
84%

Megbocsátanám.

Szerencsétlen felejteni akar, de K.rvä nehéz tud lenni.

Kicsit megingott, de most menne tovább előre.

Egy hónap amúgy túl kevés.

Még ne jöjjetek össze.

Várj minimum még másfél hónapot.

Egy hónap túl kevés.

2016. dec. 14. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
0%

Az a véleményem, hogy nem tudtad egyèrtelműen meggyőzni a srácot, hogy tényleg te kellesz neki, ezért idővel arra a következtetésre jutott, hogy ezek szerint nem. Az, hogy ez az exes duma mennyire komoly vagy csak tapintatos lekoptatós szöveg, az lényegében mindegy.

Később meg akármi miatt megingott, hogy végső soron lehet, hogy még egy esélyt mégis érdemes lett volna adnia a dolognak.


Szóval nekem az a véleményem, hogy

1.) ahogy egy nő is bármikor mondhatja az ismerkedés közben, hogy bocs, mégse téged kerestelek (bármilyen, akár ostoba kifogással), úgy egy pasinak ugyanúgy megvan ez a joga.


2.) ha meg tudtad volna győzni őt, hogy te egy különleges lány vagy, aki kell neki, akkor - akár igaz az exes sztori, akár nem - nem koptatott volna le. De te láthatóan nem tudtad (mondjuk ha folyamatosan chateltek, de ennek ellenére mindig ő keres téged, akkor az azért sokat sejtet arról, hogy nem is nagyon próbáltad)

2016. dec. 14. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:

#1 köszönöm!

#2 ezzel a dumával nyilván csak az önbizalmamat próbálod rombolni,de nem jött be.Van kb 5 másik srác,aki azért teper,hogy járjak velük,de engem most csak ez a srác érdekelt.Nyilván megértem,hogy 1 hónap még kevés idő,de akkor ne kezdjen el még ismerkedni,ha nincs túl az előzőn.


Én úgy vagyok vele,ha látom,hogy tényleg akar engem,akkor meg fogok neki bocsátani.Nagyon jól elvoltunk eddig.Csak előbb tegye túl magát az exen.

2016. dec. 14. 10:21
 4/17 anonim ***** válasza:

Pont, hogy úgy lesz túl az exén, ha veled van.

Vagy ismerkedik.

A nőknél talán nem így működik, de a férfiak nagy része másik nőkkel felejteti el az előzőeket.


Ezért írtam, hogy várjál még minimum másfél hónapot azzal, hogy összejöttök... különben csak felejtős kapcsolat leszel.

2016. dec. 14. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Köszi,de nem akarok felejtős kapcsolat lenni,vagy az első vagyok valakinek,vagy maradok szingli.Úgyhogy megmondom neki,hogy egy ideig nem szeretnék beszélgetni...
2016. dec. 14. 10:34
 6/17 anonim ***** válasza:
Teljesen megértelek, de emiatt ne haragudj rá. Tényleg nehéz tud lenni a felejtés, főleg ha csúnyán lett vége. A srác túl korán kezdett el ismerkedni, ettől még lehet igaz, amit mond. Ha szeretnél tőle valamit, akkor mondd meg neki, hogy csak akkor, ha már nem siránkozik az exe miatt. Várjatok vele, vagy ha nem megy, hagyjátok egymást.
2016. dec. 14. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 Beviz Elek ***** válasza:
58%

Na a tini... :D


Nagy az arca és hihetetlenül jónak hiszi magát mert 5 srác akar vele járni :D

Ne csodálkozz, ha valaki nem csúnya akkor már többen akarnak vele járni, de az nem azt jelenti hogy akkora főnyeremény lennél, belsőleg lehetsz egy trágyadomb (szerintem vagy is ha emiatt van az egekben az önbizalmad).


Az exem is jól néz ki, folyamatosan próbálkoztak nála a srácok (több mint 5!), volt olyan aki lógó nyelvvel leste minden kívánságát, de hiába, ő sem volt egy főnyeremény. Megkértem hogy költözzön haza a szüleihez.


100-an is térdelhetnek előtted, nem azt jelenti hogy annyira jó lennél.

2016. dec. 14. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 Beviz Elek ***** válasza:
0%

Jah, a kérdésre válaszolva:

Több oka lehet a dolognak, lehet ötletelni, de a legjobb ha magadra hallgatsz.

Lehet hogy csak elege lett a csajából, szakítottak, becsajozik, elkezd hiányozni, majd visszafut.

Lehet hogy sosem békülnek ki és mutatsz valami olyat ami miatt te leszel neki a nagy Ő (nem a belső értékeidre gondolok... :D)


Szóval ötletelhetünk, de talán a srác sincs tisztában az érzéseivel, mi végképp semmit nem tudunk. Csináld úgy ahogy akarod, ahogy neked jó

2016. dec. 14. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
39%

Hány éves vagy 15?

Mert egy normális FELNŐTT NŐ nem ilyen gyerekesen viselkedik

2016. dec. 14. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:

Nem tudom,mi ez a kötözködés néhány válaszolótól,de ment a piros kéz.Ne ide járjatok idegeneken levezetni a feszkót.


Az értelmes válaszokat köszönöm :) Szerintem is az a legjobb jelen esetben,ha megmondom neki,hogy előbb tegye túl magát az exén és majd utána ismerkedünk(én eddig minden szakításom után így csináltam,ez a legkorrektebb mindenkivel szemben).Nem lelki szemetesláda vagyok,gondolhatna arra is,hogy mi van,ha én beleszeretek ő pedig visszarohan az exéhez?Abból aztán nagyon jól jönnék ki...

2016. dec. 14. 14:15
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!