Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok, nők! Ti milyen tulajdo...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nők! Ti milyen tulajdonságú férfire mondjátok, hogy törődő?

Figyelt kérdés
2016. dec. 16. 08:12
 1/9 anonim ***** válasza:
21%
A lúzerekre!
2016. dec. 16. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Mi az, hogy "milyen tulajdonságú"???? Fájt volna kiírni, hogy "milyen tulajdonságokkal rendelkező"?

Másrészt a törődő önmagában egy tulajdonság. Törődik a másikkal.


Te nem inkàbb aztakartad kérdezni, hogy "Szerintetek miben nyilvánul meg, ha egy férfi törődik a kiszemeltjével/párjával/stb?"

2016. dec. 16. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
2# Akar ugy is ertheted. :)
2016. dec. 16. 08:32
 4/9 anonim ***** válasza:

Nekem is ez jutott eszembe, mint a #2-esnek: a törődő férfiakra szoktam azt mondani, hogy törődő.


De hogy valami hasznosat is mondjak: a törődés számomra abban nyilvánul meg, hogy olyan dolgokat is megtesz értem, amit én nem várnék el, mivel tudja, hogy jól esne nekem. Észreveszi ha valami problémám van, anélkül, hogy panaszkodnék neki. Olyan dolgokra is odafigyel, velem kapcsolatban, amire én nem. 100%osan akkor mondom valakire hogy törődő, ha nem csak velem, de másokkal is eljátssza ezt (persze mindenkivel különböző mértékben). A párom pont ilyen.:)

2016. dec. 16. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Aki odafigyel rám, ha fáradt vagyok, betakargat, ha beteg vagyok, gondoskodik rólam, sokat szeretget stb.

A legjobbak az ilyen férfiak

2016. dec. 16. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

mikor eszik, megkerdezi, ehes vagyok-e. milyen napom volt a meloban. mi tortent a tegnapi veszekedes alatt. odafigyel arra, mi kell a haztartasban (vagy ha en emlitem, megjegyzi). emlekszik arra, amirol korabban beszelgettunk.


ezeket en is megcsinalom amugy.

2016. dec. 16. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Odafigyel rám, tudja, hogy mi esne jól, és kedveskedik apróságokkal, amikről világosan tudja, hogy nem várom el (itt nem pénzért vehető dolgokra gondolok)

A párom pl ezeket szokta csinálni, amiért azt mondom rá, hogy törődő: reggelente bedob egy teafiltert a forró vízbe mire megyek reggelizni, mert tudja hogy teázok reggelente; rám segíti a kabátot; ha elalszok a kanapén akkor hoz egy pokrócot, és betakargat; ha foglalt a kezem, de ő eszik valamit, akkor ad a számba egy falatot; tudja hogy szex után fázós vagyok, így mindig rám húzza a takarót; megjegyez minden apró marhaságot, amit valaha mondtam, pl kaptam már olyan ajándékot tőle, amit majdnem egy éve, teljesen véletlenül említettem meg, hogy tetszik, és megjegyezte; ha tudja, hogy kicsit lehangolt vagyok, akkor amíg zuhanyzok, addig gyújt pár gyertyát, tölt két pohár bort meglepiként; megmasszírozza a hátam vagy a lábam; ha gumicukrot eszünk, akkor meghagyja nekem a narancssárgákat mert tudja, hogy az a kedvencem; rárakja a törölközőmet a radiátorra, mielőtt megyek fürdeni, hogy jó meleg legyen; stb. Valamint "lelkileg és szellemileg" is törődik velem, érdeklődik, hogy milyen napom volt, mit csináltam, hogy érzem magam, érdekli midnen, amit gondolok valamivel kapcsolatban, ha rossz kedvem van, akkor meghallgat, megvigasztal, bohóckodik hogy felviduljak, stb.

Egyenként nagyon apró dolgok, de nagyon sokat jelentenek.

2016. dec. 16. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
A barátomat szoktam így jellemezni. Szinonimája hogy gondoskodó, szerető. Azaz szeret, emiatt törődik, gondoskodik rólam. Sosincs olyan hogy le$z@rna, segít bármiben, ha bajom van, próbálja enyhíteni, meg a hétköznapokon figyelmes és kedves velem. Ez egy igen jó tulajdonság, ha valaki törődő a kapcsolatban.
2016. dec. 16. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat! :)
2016. dec. 16. 13:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!