Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit beszélgethetek egy hölggye...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit beszélgethetek egy hölggyel első randi alkalmával?

Figyelt kérdés

Csak előre gondolkodom (úgy tűnik pozitívan) hogyha elhívnám egyik hölgy ismerősömet, akkor mit lehet beszélgetni? Nem túlzok ha azt mondom hogy a személyes ismerkedésben rohadtul tapasztalatlan vagyok. Milyen témákat lehet indítani, miről kérdezhetem, beszélgethetek? (annyira ismerem hogy beszéltünk ilyen szia hogy vagy dumákat de semmi egyéb)

22/F


Előre is köszönöm.


2016. dec. 19. 23:00
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Én indításként megkérdezem tőle, hogyan érzi magát, mi történt vele ma. Amint elkezd beszélni magáról, a mondandója alapján jönnek a témák, amikkel kapcsolatban egymásról beszélgethettek. Az se baj ha elkalandoztok a témától, a lényeg, hogy figyelj rá, hogy érdekli-e a téma amiről éppen beszélgettek. Ha igen, akkor kérdezz tőle más témával kapcsolatban.
2016. dec. 20. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 Diavolino44 ***** válasza:

Gorgonzola az egyik kedvenc sajtom!! :)


En azt gondolom, először, hívd el, ( nálam ott szokott megbukni a dolog, hogy " bocs de nem erek ra, majd máskor" de mar ismerem, azt az arckifejezést is amikor keresi milyen kifogást mondjon) ha eljön akkor ráérsz azon agyalni mi lesz. Amugy a Szakács melóban rengeteg történet van, en csak 3 hétig dolgoztam konyhán de minimum van 4 sztorim róla.

2016. dec. 20. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 Diavolino44 ***** válasza:

Jah es sajna nem jo taktika amit a 11-es irt, gondolom a válaszoló, no vagy olyan tul sok tapasztalata nincs ebben a témában.

Te vagy a ferfi, te hívod el a not a randira, amit leírt az abban az esetben működőképes, ha a lany teljesen rad van kattanva, akkor kb csinálhatsz akármit. Ellenkező esetben, az elso 10-15 percben a férfinak kell dominalnia, ez nem kőbe vésett szabály, mert randiztam olyan lánnyal akivel a komfort kialakul mar ez elso percben, de ez volt a ritkább. volt olyan randim is ahol 5 ora kevés volt, es utána facebook chaten tudott csak a lany megnyilni par nappal később. Aztán lehet csak en vonzom, az eleve zárkózott, introvertalt lányokat. :)

2016. dec. 20. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Olyannal nem randiznék, aki szerint dominálnia kell. Nem kutyák vagyunk.
2016. dec. 20. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Én imádok mindenféle sajtot, szóval jöhetne a gorgonzolás kérdés
2016. dec. 20. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
Jó, nekem is a kedvencem a gorgonzola de nyilván esetleg ha jobban ismerjük egymást akkor térek ki a kajára :D
2016. dec. 20. 22:14
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!