Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Rosszlanyok.hu-s lányoknál...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rosszlanyok.hu-s lányoknál mekkora esélye a HIV-nek és egyéb nemi betegségeknek?

Figyelt kérdés

A minap egy prostituáltnál jártam ( rosszlanyok.hu-ról).

Azóta folyamatosan azon agyalok, hogy elkaphattam-e valamilyen nemi betegséget. Egész nap ezekkel kapcsolatos cikkeket olvasok és nem tudok másra gondolni.

Az aktus óvszerrel történt, aztán volt natur francia.

Amitől a legjobban félek,hogy megujjaztam (így a testnedve a kezemre került) majd később kielégítettem magam. Ilyen módon is el lehet kapni a HIV virust? mekkora esélye van annak, hogy így elkapom?



2016. dec. 30. 16:11
 1/10 anonim ***** válasza:
88%

A HIV így szinte esélytelen, viszont sok mindent simán elkaphattál. Hiába jár valaki akár hetente szűrésre, ha van napi három-négy partnere...

A legegyszerűbb, ha elmész egy teljes vizsgálatra. Néha amúgy is érdemes, vannak tünetmentes betegségek.

2016. dec. 30. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Ahogy az első mondja.

Menj el vizsgálatra, utána megnyugszol!

2016. dec. 30. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy megéri neked ez a sok körömrágás egy prosti miatt?
2016. dec. 30. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
85%

A legtöbb szobás prosti tisztább, mint akit egy buliban összeszedhetsz.

Magyarországon nincs nagy divatja a szűrésre járásnak, rám eddig minden pasi furán nézett, ha erre kértem őket.

Sajna az óvatosságom rossz tapasztalatból ered: fiatalkoromban azt hittem a fogamzásgátlóval kiiktattam minden veszélyt. Szerencsére megúsztam egy brutális gombás fertőzéssel, egy hétig ülni se tudtam a fájdalomtól.

Erre a hülyegyerek benyögte hogy az exe is járt így, de a pasiknak nem lehet hüvelygombájuk... #facepalm

2016. dec. 30. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Minimális. Kevesebb, mint egy nem prostituáltnál.
2016. dec. 30. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Pontosan 5.786 %-od van elkapni :) ezt innen a lefingott szófámról megmondom ;)
2016. dec. 30. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Nagy esélye van. Napi több kuncsaft,gumi nélkül orál. Szamolhatod.
2016. dec. 30. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Pici az esély, de hipochonder ne járjon qrvához!!!!!!
2016. dec. 30. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
hát vmiben meg kell halni ugye, ha nem a hülyeség visz el, akkor ez
2016. dec. 30. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

hát én még ezen nem is agyaltam... pedig összefeküdtem pár lánnyal... bár én fizetőshöz életemben 2szer mentem... de ilyen olyan bulikban/után összeszedett csajokkal, akiket aznap láttam először, s többnyire utoljára is számtalanszor feküdtem le... szerintem kár ezen parázni.

nem lehet úgy élvezni a szexet, ha ezen agyal az ember, hogy jajj most éppen ki fertőz meg... bízni kell a partnerben, vagy ja nem kell nőzni ily módon :D

2016. dec. 30. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!