Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit tegyek? Nagyon tetszik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Nagyon tetszik egy lány, de nem merek odamenni hozzá, mert nem tudom a nevét és nem is ismerem. Barátnői mindig ott vannak szóval nem olyan könnyű a dolog. Ha odamegyek mit mondjak? :S stb 16/F

Figyelt kérdés
2010. máj. 3. 20:14
 1/6 anonim ***** válasza:
Hát előszőr is kezdj el vele szemezni,és mosolyogj rá.Ha viszonozza utánna menj oda hozzá.A barátnőit szard le,hívd félre a csaj és kész.Kezd egy sziával,aztán kérdezd meg lenne-e kedve dumálni egy kicsit.Jön az majd magától. ;)
2010. máj. 3. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Bekő Antall vagyok, de neked csak Bekő Tóni. Ez tuti szöveg én is mindig ezt használom. vagy pedig: "neharagudj de mondani szeretnék valamit: lerágnám érted tihanyig a nádast"
2010. máj. 3. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

A lényeg hogy ne görcsölj,csak lazán.Az ciki ha a csaj látja rajtad mennyire izgulsz.

Hajrá!

2010. máj. 3. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
38%

-Szia. Véletlenül a bolháimon állsz. Lennél szíves leszállni róluk?

-(Lány motyog vmit esetleg arébb áll)

-Köszönöm, ájj mégsem alattad voltak. Nagyon sajnálom ezt a kis incidenst (szomorú arc), kárpótlásul hadd hívjalak meg egy-két-három gömb fagyira.

-a; reakció: elküld a fenébe és bolondnak néz

-b; reakció: bolondnak néz, de az ingyen fagyit elfogadja

-c; reakció: rájön, hogy ezzel csak le akartad szólítani, bejössz neki, és kell neki az ingyen fagyi is, szal nyerél


Ezek alapján 33% esélyed van, az elég jó nem?:D

2010. máj. 3. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
NAKED MAAAN!!!!!!!!!!!!! :D:D
2010. máj. 3. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

JÉZUSOM, egyeseknek ez a hülye válaszai.xDDDD De a bolhással egyetértek, én személy serint imádom, ha egy pasinak van humora. Még ha nem is a bolhással jösz, add önmagad.:) Amúgy egy lánynál arról leeht megállapítani, hogy tetszik-e neki egy srác, hogy a teste beszél helyette. Például egy csaj ideges, vagy zavarban van akkor, amikor a kezével macerál valamit... A haját, ruháját, kezét tördeli. lényeg az, hogy a keze elárulja. Meg persze a tekintet... Ha nem érdekled, akkor nem néz a szemedbe... Na jó, ez nem feltétlenül igaz, mivel én félős vagyok, és legszívesebben kirohannék a világból, ha egy srác leáll bolházgatni velem... De egy valamit fogadj meg: plázacica? NEM ÉRI MEG. Szerintem tizenhatéves létedre jobb témád is van a magassarkú cipők gerincre gyakorolt jótékony hatásairól...xDDDD Lényeg, ahogy írtad, nem is ismered ezt a csaj jóformán, szóval ha valami nem okés, inkább hagyjad a fenébe. Nem éri meg, haver!

15/L

2010. máj. 3. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!