Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Tudtok a tinderhez hasonló...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tudtok a tinderhez hasonló társkereső applikációt? Ilyen jobbra balra húzógatóst?

Figyelt kérdés
Nekem a happn meg lili fox, hogy találjam ki mi a kedvenc érdeklődési köre és csak akkor likol, ha kitalálom, ehhez nincs türelmem. Szóval valami egyszerűbb, mint a tinder és csak olyan ír rám, aki nekem is tetszik.

2017. jan. 8. 22:41
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Az iphone főképernyőjét is jobbra balra tudod húzni, és pont annyi csajt lehet találni rajta, mint tinderen ;)
2017. jan. 8. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
51%
lili fox? Röhej az egész, én vagy 100 csajt lájkoltam rajta, de semmi reakció. :D Még hogy kezdeményeznek a nők. xD Olyan jól reklámozták, mondom kipróbálom. De a női kezdeményezésre várhatok, míg ki nem pusztul az emberi faj. Van a twoo, ha jól tudom, meg volt egy másik hasonló, de a nevét nem tudom már. Meg van most a jaumo. de hiába, értelmes nők nincsenek ott se, mint a tinderen. Csak idióta pitsák használják egó növelésre, meg szórakozásra. De beírod az app keresőbe a telón, hogy: társkereső és kidobja az aktuálisakat.
2017. jan. 8. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
26%
Hát 2-es az értelmes nők nem használnak ilyen sz@r applikációkat,hanem élőben ismerkedik...
2017. jan. 8. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Én elég értelmes vagyok, csak nincs olyan társasági köröm, ahol tudnék ismerkedni, így kénytelen vagyok ezeket a borzalmakat használni. Pasik is olyan szinten gázosak. Tiszta pszichopata vagy lelkibeteg mind. Nagyon nehéz, de próbálkozom.
2017. jan. 8. 23:53
 5/7 anonim ***** válasza:
32%
Pontosan, értelmes nő ilyet nem használ. Nagyon gáz, egy bizonyos kor fölött meg pláne. Na meg a nő kezdeményezzen? Aztán meg elvárnátok, hogy felnézzen rátok, mint férfi????
2017. jan. 9. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Hát azért a másik véglet sem jobb! Én mindig kezdeményezek, ahogy a lányok el is várják, de mikor a sokadik beszélgetés után, sem képesek ők egyszer rám írni, hagyom a francba. Akárhány lánnyal találkoztam, mindegyik "ismerkedni" akart, vagy "kereste az igazit", de ha én nem írok rájuk akkor baszhatom, meghalt a beszélgetés. Kicsit ez is idegesítő hogy csak én érdeklődöm irántuk, semmi viszonzás.
2017. jan. 29. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Hizogasd inkább előre-hátra, többre mész...
2019. aug. 6. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!