Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ti mit gondoltok erről? Engem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit gondoltok erről? Engem teljesen lesokkolt.

Figyelt kérdés

Facebookon bejelölt egy srác, szimpatikus volt, visszaigazoltam, gondoltam miért ne. Elkezdtünk beszélgetni, írta, hogy szívesen találkozna velem és másnap kocsit küldetne értem.Már ez furcsa volt, nem értem, hogy várja el egy idegen, hogy megadjam a címem és beüljek a kocsijába.


Nem szeretek interneten keresztül beszélgetni, de kértem, hogy még beszéljünk kicsit, kiderüljön, hogy milyen.Hát jól tettem. Folyamatosan azzal jött, hogy nekem biztos alakulóban van valami, hogy miért nem írok többet (este volt, mondtam, h fáradt vagyok), meg hogy biztos elkezdek mással ismerkedni, mire találkozunk.Nem írtam neki egy ideig(kb. egy napig), mert láttam, hogy vannak bajok nála. De gondoltam egy utolsó próbát megér. Elmondtam neki, hogy nekem a képei alapján szimpatikus, de nagyon önbizalomhiányosnak tűnik, hogy ilyeneket ír.Írtam, hogy szívesen beszélgetek vele, ha lehet máshogy.Erre kifakadt, hogy én milyen sokára írtam rá és biztos van pasim, szánalmas vagyok, a többit inkább nem írom le. Erre letiltottam.

Nem értem, hogy miért kell így elrontani, mit vár egy ilyen pasi? Csak nekem durva ez? És ilyenek szaladgálnak szabadon.:)

27N


2017. jan. 9. 21:16
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
75%
Ezért nem kell fészen ismerkedni.
2017. jan. 9. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
17%

Te 27 éves vagy és a neten szarakodsz fogyatékosokkal? Úristen bameg...


[link]

2017. jan. 9. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Nem szoktam facebookon ismerkedni, egyszer adtam meg a lehetőséget, de minek.
2017. jan. 9. 21:34
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Ez a pasi klinikai eset.!
2017. jan. 9. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Elb*szott önbizalomhiányos, kontrollmániás idióta az ilyen. Ebből lesznek a családon belüli erőszakot elkövető férfiak. Legközelebb gyorsabban kiszúrod. :) 30F
2017. jan. 9. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 llorTllorT ***** válasza:
68%
nahát ,pont ezért is jó a net.ügyessen kiderítetted, letiltottad.ügy lezàrva.de ne felejtsük el ,hogy nőből is van ilyen.
2017. jan. 9. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

#macskajancsi

#a srác

2017. jan. 9. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 Taushi ***** válasza:
0%
A pasi tényleg klinikai eset, de ha bajod van vele, és mégsem akarsz vele ismerkedni, nem az a megoldás, hogy nem írsz neki egy ideig... -.-
2017. jan. 9. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Utolso,akkor mi a megoldás?

Egy ilyen elmebajos ugysem érti meg hogy nem.

N25

2017. jan. 9. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
78%
szerintem sincs semmi abban, ha már nem ír neki egyszerűen. pl ha állásra jelentkezel, ott is minden egyes helyről felhívnak és elmondják mennyire sajnálják, de nem vesznek fel? ez így szokás. ez csak egy felszínes, semmilyen ismertség még. ráadásul kattant a fiú.
2017. jan. 10. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!