Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Kínos, vicces randi sztorik?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kínos, vicces randi sztorik?

Figyelt kérdés
Rossz kedvem van
2017. jan. 16. 10:57
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
89%

gy cigánylánnyal találkoztam hétvégén. Nem tudtam volna elképzelni vele az égvilágon semmit, határozott véleményem van a népcsoportról, de hát 2017 van, mindenhol azt olvasni hogy ne ítéljünk elsőre, neten meg normálisnak tűnt. Úgy voltam vele, hogy kicsit szélesítem a látókörömet, meg ez egy jó kommunikációs challenge, sose csináltam még ilyet.


Hát gyerekek, már az első pillanatban éreztem, hogy túlvállaltam magam. HÉV-megállóban találkoztunk, de mikor arrafelé sétáltam, már felhívott, hogy "Há' hóóó vagy té?", "Két perc és odaérek, mindjárt meglátsz" - válaszoltam egy idős bácsi nyugalmával, aztán megláttam és le is tettük.

Én halál higgadt voltam, ő meg teljesen zavarban volt, mint aki tényleg nem látott még fehér embert. Elkezdtünk beszélgetni, de az a fél óra amíg jött a HÉV egy örökkévalóság volt. Sokat figyelgette a többi ember, kritizálta ("figyeld má' a csávót!"), aztán amikor látta, hogy ez nekem nem pálya, leállt vele. Felszálltunk, de baromi halkan beszélt, alig értettem valamit, csak igyekeztem úgy reagálni, hogy értelmileg passzoljon ahhoz amit mondott, de fogalmam se volt miről van szó hiába kérdeztem vissza. :D Belül szétvetett az öröm, hogy nem rakott be valami Mr. Missht teljes hangerőn telefonról és nem fedezte fel magában hirtelen az X-faktort a négyes ülésben.

Bowlingozni mentünk, de a hely tele volt, biliárdozni meg "ő nem akar mert nem tud". Jó, akkor hívjunk fel egy másik helyet, hátha ott tudunk játszani. Megkeresem neki mobilneten a számot, beírja az iPhone-jába, várom hogy hívja... erre a kezembe akarja adni: "beszélsz vele te?". Itt azt hittem, elsírom magam, mondtam, hogy nem én akarok innen elmenni, nekem jó lenne a biliárd is, egyébként meg ő hangsúlyozta előtte neten, hogy hát ő nem félénk! Mondom ez komoly? Bemutatkozol, elmondod mit akarsz, ő meg válaszol. Nem hívta fel, úgyhogy utaztunk fél órát még a bizonytalanra.

A másik pályán volt hely, elkezdtünk játszani. Előadta hogy ő mekkora bowling bajnok, én nem írtam erre semmit, csak hogy majd kiderül. 4-et játszottunk, 4-et nyertem. Mondanom se kell, alig szólalt meg közben, villamoson is volt hogy miután a hatodik témára is egy-két szóban válaszolt, percekig csak néztünk ki az ablakon.

Játék után az anyja jött elé, akinek természetesen azt hazudta, hogy a barátnőjével találkozik, úgyhogy mutassam meg neki az utat, de ne menjek vele, nehogy meglásson. :D Nekem se lett volna kedvem a nagysasszonyhoz, úgyhogy ez végülis kapóra jött.

Hazafelé a HÉV-en azért végiggondoltam az életemet. Gyönyörű barátnőim voltak, úgy gondolom, nem vagyok elveszve, de úgy néz ki, most én ennyit érdemlek. Nem mondom, hogy borzasztó volt, de azért életem top 5 legrosszabb találkozójában bőven benne van. :D


22/F

2017. jan. 16. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
62%

*Egy

*figyelgette a többi embert

2017. jan. 16. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
:DDDDDDD nagyon jó
2017. jan. 16. 11:44
 4/15 anonim ***** válasza:
91%
Németországban egyszer egy olyan lánnyal vacsoráztam, aki alig beszélt németül. Írásban még tudott valamennyire kommunikálni (bár a minőségéből ítélve időnként google fordító is lehetett benne), de szóban egyszerűen képtelen volt. Ehelyett inkább a telefonját piszkálta. Kiábrándító volt.
2017. jan. 16. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
elmegy úgy egy randira, hogy nem is beszéli a nyelvet, mekkora forma :D imádom
2017. jan. 16. 11:57
 6/15 anonim ***** válasza:
75%
Ha már forma, sajnos valóban a formája volt az egyetlen erénye...
2017. jan. 16. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Nálam a családi fényképalbum ütött be. Hozott egy vaskos albumot, vagy 500 kép volt benne nagynéni, nagybácsi, stb rokonok. Ez az első randin volt, még a pasit se ismertem, nem még a Lali bácsit és a Joli nénit 1980-ból. Ráadásul egy nagyon kicsi Szamos cukrászdába ültünk be, ahol alig fért fel az album az asztalra. 22 és 26 évesek voltunk ekkor
2017. jan. 16. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
ne már :DDDDDDDD
2017. jan. 16. 14:30
 9/15 Diavolino44 ***** válasza:
93%

Mégegyszer leirom, mert mar írtam párszor,de utólag vicces számomra es kellemes emlék. :)


En vagyok az a lúzer aki... :D

Kulfoldon elek, ez hozzátartozik a sztorihoz, Egy rendezvényen kezdtünk el beszelni egy iszonyatosan egzotikus arcú finn lánnyal, egyik téma volt, hogy az IMDb listáról mindketten nézzük az elso 100 legjobb filmet, es megosztottak egymas tapasztalatait, felvettem Facebookra, mert tobb barátommal mentünk, es nem csajozni voltam ott. Csak ugy poenbol mondtam, hogy majd nézzünk meg egy filmet közösen, a szokásos persze-persze poénkodas a részéről. en utána repültem haza majdnem harom hétre Magyarországra. Mikor visszajöttem ra egy hétre rám ír a lany, (egy hónappal később, s azóta nem is beszéltünk) akkor megnezhetnenk egy filmet közösen nálam. Nah gondoltam waoh, ilyenben sem volt részem, egy az, hogy a lany ír rám, a másik meg, hogy egyből a lényegre tér., mar az elso randin. Írogattunk, mondtam, főzök valamit, irta, hogy nem akar sokat enni, (nyilván szex elott en sem).

A lakáshoz közel beszéltük meg a találkozót. Kicsit izgultam mikor a találkozópontra értem, s Megláttam majd lesett az állam, szepen ki volt sminkelve illett a hosszú szőke hajahoz. Egy testhez tapados egybe fekete ruha volt rajta dekoltázsnál, enyhén csipkézett, fekete magassarkúval. Az exeim se voltak slamposak vagy csúnyák, de o volt életem legszebbben "kirittyentve". Természetesen lefagytam az elso par percben, ugye a szituáció, meg mese szep volt be kel, hogy ismerjem. Az angolom, középfok fölött van picivel, de azert nem tokeletes társalgási szint, de gondoltam ez nem jelent akadályt, hisz nem beszélgetni fogunk. Megérkeztünk leültünk a konyhába mondtam tegyen be valami zenét, es segítsen főzni, mondta, hogy béna a konyhába es nincs kedve zenet betenni.. ez mar fura volt, gondoltam izgul. Megcsináltam a kaját, megettük, közben persze dumáltunk errol arról, mondtam, hogy akkor menjünk be a hálóba es nézzük meg a filmet. Erre mondja, hogy meg dumaljunk itt kint.. mi a fas.? Szerintem dumaljunk bent, nagy nehezen bementunk. Dumaltunk kicsit, majd elindítottam a filmet. Atkaroltam, nem akart igazan hozzam dőlni, film közben simogattam a karját, de semmi mást. Éreztem ez nem az lesz amire számítottam. Vége lett a filmnek, mondom éjfél van szívesen hazakiserem. Erre mondja, hogy de o nem akar hazamenni, itt akar lenni velem. Ujra mi a fas.? Elkezdtünk beszélgetni, a legnagyobb hülyeségekrol. Es közben elkezdtünk egy "non-verbális" játékot játszani. :D

Mindketten ott fekszunk/ülünk az agyon, o közelít 15-20 cm hozzam, en szinten kozelitek hozza ugyanennyit, majd par másodperccel később meggondolja magat es visszahatral ugyanennyit, gyakorlatilag fogocskaztunk. 3 orat beszélgettünk es fogocskaztunk aztán mondtam, hogy mar fáradt vagyok, es aludjon itt, erre a válasz, természetesen, hogy o meg nem álmos. Jo gondoltam magamban, bármennyire is szep ebből nem lesz semmi. Igy szepen visszakísértem a buszhoz.


Mint utóbb kiderült, sose csinált meg ilyet, hogy egy kvázi ismeretlennel szexeljen, de ki akarta próbálni, de mikor ott volt mar nálam, akkor beijjedt. S kb milliószor az járt a fejeben, hogy megakarja tenni, aztán meg se.

2017. jan. 16. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
még még :D
2017. febr. 6. 11:35
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!