Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha egy ferfi igy indit egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy ferfi igy indit egy ismerkedest, h azt mondja h ö penztelen, ez csak ovatoskodas a reszeröl, vagy tenyleg fogahoz veri a garast?

Figyelt kérdés

Ismerkedeskor en nökent sose hozom szoba az anyagiakat , ferfiak kezdik a kerdeseket.,

Az utobbi pasi kijelentette h habar jo munkaja van , nincs vagyona.

A kerdes az h az ilyen ferfi burkoltan arra celoz h sose lehet ra szamitani anyagilag , vagy csak eleinte biztos akar lenni h nem hasznaljak ki ?

Egyaltalan miert mond ilyet egy ferfi?

Nem azt kene mondja h ra lehet szamitani stb


2017. jan. 21. 21:09
 1/8 anonim ***** válasza:
Nő vagyok. Szerintem azért mondhatja, mert tegyük fel, ha neked nagy anyagi igényeid vannak, vagy családot akarsz, vagy lakást venni, vagy bármi, amihez pénz kell, akkor tudni fogod, hogy nem az ő embered. Úgy gondolom, ez elég korrekt, nem hinném, hogy azért mondja, mert smucig (bár te ismered), csak próbál veled egyenes lenni, hogy te is tudj vele terveni.
2017. jan. 21. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
0%
Így akarja elkerülni, hogy egyből "véletlen" gyereke legyen. Elég csak egy nőt kifogni, aki be akar magának biztosítani egy pénzes pasit, hogy évtizedeken át fizethesse a tartásdíjat.
2017. jan. 21. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Én erre azt mondanám, akkor köszönöm, mentem, mert én nem foglak eltartani.
2017. jan. 21. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Nem kell eltartani , jo allasa karrierje van de valamiert fontosnak tartotta velem közölni h nincs vagyona.

En mem akarok se hazat venni se gyereket

Mi a köze a gyereknek ehhez?

Szerintem sertö ha ilyet mond , meggyanusit artatlanul

2017. jan. 21. 21:29
 5/8 anonim ***** válasza:
Pontosan. Ezért visszagyanúsítom, hogy azért mondja, hogy nincs pénze, hogy lehúzzon.
2017. jan. 21. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
0%
4# mint ahogy az is sértő, hogy minden férfi csak dugni akar, mégis minden nap ezt hallgatjuk. A pénzes férfiaknak óvatosnak kell lenniük, mert khm bizonyos fajta nők kifejezetten vadásznak rájuk és az állam/törvény a gyerekkel való ügyeskedést támogatja, sőt gyakorlatilag ösztönzi.
2017. jan. 21. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Figyi,megmondta az igazat,előbb-utóbb úgyis megtudtad volna mije van,vagy nincs.Ezt nem látom negatívnak.Ez nem azt jelenti hogy nem számíthatsz rá,vagy ne akarna többet,közölte a jelenlegi helyzetét,nincs ebben semmi.Inkább szerintem azt figyeld,milyen a hozzáállása a pénzhez kapcsolódó dolgokhoz.Ha nem hív sehova,totál spúr hogy vegyen neked 1 sütit,felesben fizetteti a szórakozást,nem nagyvonalú irányodban,nem kedveskedik még egy csokival sem,akkor tipli.Nekem sincs vagyonom,mégis volt jópár kapcsolatom,nem ezen múlik :)
2017. jan. 22. 05:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Én simán tovább vinném a beszélgetést, ha már ő felhozta ezt a témát.

Miért érezte fontosnak ezt közölni? Volt-e ebből probléma ismerkedés során? Esetleg azt gondolja-e, hogy "olyan" nő vagyok, akinek ez számít?

Sokkal egyszerűbb, mint utólag sakkozni, hogy mire gondolt.

2017. jan. 22. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!