Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Félek a csóktol. Ezen hogyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Félek a csóktol. Ezen hogyan tudok segíteni? [lent! ]

Figyelt kérdés

A barátom már nagyon szeretne csókolózni de nekem ez lenne az első és nem merek. félek de nem tudom hogy mitől.

látom rajta h már alig bírja és szeretnék neki örömöt okozni.

de ez a csók nem megy. van valami amivel ezt korrigálni lehet?

szerintetek milyen az ideális első csók?

már ha van olyan egyáltalán:)

szóval segítsetek. nektek milyen volt az első? nem féltetek?

mit ajánlotok?

előre is köszi a válaszokat:)


2010. máj. 5. 23:39
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

nekem még nem volt :)

és nagyon váromez segít elkergetni a félelmet:)

2010. máj. 5. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

:)

akkor veled is ez a helyzet? hány éves vagy?:)

2010. máj. 5. 23:46
 3/13 anonim ***** válasza:
szia én 18 éves vagyok és végre szerelmes! és én is így voltam vele h nemtudtam +magyarázni h mitől de féltem vagy hát nem mertem a csókot és talán azért mert ő tapasztaltabb és kicsit zavarba ejtő volt h ő már túl van rajta én+ nem! de mostmár h túl vagyok rajta nem kell félni nincs mitől a barátod szeret téged +érti és tudomásul veszi h neked sok minden új! és ne erőltesd csak azért mert túl akarsz rajta esni , majd ha te is akarod akkor ott lesz az ideje , de sztem nincs mire várnod nekem se kellet volna! mert a csókolózás jó dolog:D NE IZGULJ ÉS HA AZ ELSŐ NEM OLYAN JÓ MAJD LESZ JOBB EZEN MINDENKI ÁTESIK/ESETT MÉG A BARÁTOD IS:D sok sikert és éljenek a szerelmesek:D
2010. máj. 5. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

köszii:D

sokat segített.:)

hátakkor hétvégén majd megnézem mit tehetek;)

és igeeeen éljenek a szerelmesek:)

és am sok boldogságot a barátoddal:]

2010. máj. 5. 23:55
 5/13 anonim ***** válasza:
Nyugodtan vágj bele, senki nem úgy születik,hogy tudja!Hidd el fogod tudni,hogy mit kell és hogyan,olyan nincs hogy nem!Nem kell rögtön átdugdosni a nyelvet,csak finoman.Aztán majd szép lassan alakul.Sokan a nyelve csóktól félnek, igen az szerintem már intimebb,nem kell rögtön azzal kezdeni.
2010. máj. 5. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Hogy vagytok akkor együtt, ha még nem is csókolóztatok? :O
2010. máj. 6. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Attól függ mit is kell ezen segíteni? Amikor oda kerül a sor ajkak az ajkakhoz száj kinyit stb. gondolom innen már menne a dolog magától is ( a 20.-nál már nem fogsz félni )
2010. máj. 6. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
köszi mindenkinek:)
2010. máj. 6. 00:11
 9/13 anonim ***** válasza:
00:01 nek Nem attól vagytok együtt hogy csókolóztok. Hogy függ össze a kettő???
2010. máj. 6. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Az első csók úgy a legideálisabb ha előtte zsíros deszkát eszel lila hagymával, de a fokhagyma is megteszi.
2010. máj. 6. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!