Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Házas vagyok, van egy nyolc...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Házas vagyok, van egy nyolc hónapos Kislányunk! Megkeresett a volt barátom, akivel sms-gettünk, utána találkoztunk is! (? )

Figyelt kérdés
Beültünk egy étterembe, de nekem egyszer csak az az érzésem támadt, hogy mi a fenét keresek itt, mikor ott a családom! Fölálltam, és ott hagytam! Szerintetek elmondjam a férjemnek?
2010. máj. 6. 11:08
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Végül is nem történt semmi rossz. Elmondhatod neki ha ezzel úgy érzed nyugodtabb lennél, de azt is tedd hozzá, hogy szigorúan csak baráti találkozó volt. Jól tetted, hogy ott hagytad, szerintem.
2010. máj. 6. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is el kéne mondanod: te is megnyugodnál, tisztességesebb volna a férjeddel szemben és nem lesz belőle később félreértés, ha valahonnan esetleg megtudná.
2010. máj. 6. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Elmentél fizetés nélkül? Hát, ez nem volt túl szép...


(Egyébként gondolom, Te is tudod, hogy a lényeg a részletekben van; miért találkoztatok, mit akart, Te miért hagytad ott végül stb.)

2010. máj. 6. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Inkább azon gondolkodj el, hogy miért találkoztál vele. Jó ötlet a "mi a fenét keresek itt" című kérdés is, de csak úgy, ha önmagadnak őszinte választ adsz rá. Utána már dumálhatsz a férjeddel..
2010. máj. 6. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Mond el a férjednek,ezzel is azt bizonyíthatod neki,hogy csak őt szereted és neked csak a családod létezik.

Biztos jobb érzés lesz neki,mintha mástól csak annyit hallanna,hogy láttak a volt barátoddal,és lehet el se hinné utána az igazságot.

2010. máj. 6. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
hát ha a férjed nagyon féltékeny tipus, akkor inkább ne mondd el, mert csak a feszültséged kelted. de ha nyugodt természetű, szereti megbeszélni a problémákat, akkor mondj el neki mindent. de tudod: amiről nem tudsz, az nem fáj.
2010. máj. 6. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 balazs00xx válasza:

egy az hogy elég gáz hogy itt kérdezed ezt meg ismeretlen emberktől, bár ez belefér ha félénk vagy nem vagy magabiztos ..

lényeg az hogy egy kapcsolat alapja a Bizalom!

ez alapján cselekedj

2010. máj. 6. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Hát én a férjed helyébe hátba vágnálak egy péklapáttal...
2010. máj. 10. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!