Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A maszturbalas az bun? Katolik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A maszturbalas az bun? Katolikus vallas szerint

Figyelt kérdés
2010. máj. 6. 13:59
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
utsó voltam és még hozzáteszem hogy semmi bajunk mindannyian boldogan élünk azóta is pedig sosem gyóntuk meg:$:)
2010. máj. 6. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim válasza:

attyaisten:DDDDD

hát énis katolikus vagyok,de élvezem az életet

fiatal vagy,ne agyalj ilyeneken. mondjuk ha hithú vagy meg templom meg ienek akkor mennyél gyónni:D

2010. máj. 6. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim ***** válasza:
Ha a hittantanárod a Krisztus előtti időkből származik és zsidó, akkor igaza van. Más esetben jó lenne, ha nem csak az Ószövetséget olvasgatná.
2010. máj. 6. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim ***** válasza:
BŰN
2010. máj. 6. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim ***** válasza:
A katolikus vallás szerint igen, a Büntető Törvénykönyv szerint nem. Egyébként a helyedben én nem foglalkoznék addig ezzel a kérdéssel, amíg álmomban meg nem jelenik egy angyal, és felszólít, hogy hagyjam abba a rejszolást, mert az bűn.
2010. máj. 6. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos bűnnek számít.De a Vatikán ellenzi a bér anyaságot is,gondoljunk bele,még szerencse hogy a Jézuska megszületett.
2010. máj. 7. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:

Kérdező...a bűnök két féle kategóriába sorolhatóak.

1. Halálos bűnök

2. Bocsánatos bűnök.


Halálos bűnnek nevezzük azt amikor nagy bűn.

Bocsánatos bűnök a kicsi bűnök. Kielégités kicsi bűnnek számit tehát bocsánatos bűn.

Ha bocsánatos bűnt követsz el azt jelenti hogy amikro meghalsz, akkor még nem fosgz apokolba jutni ha nem gyótad azokat meg hanem a tisztitótűzbe.


Halálso bűnnél az egyház azt modnja, hogy elég ha egyetlen egy halálos bűűnt elkövetsz és ha úgy halsz meg, hoyg nem gyónod meg vagy nem bánod meg akkro a pokolba kerülsz. Persze ez helyzettől függ. Igy tanitják de azért ez kicsit relativ szerintem.

2010. máj. 9. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:
0%
Lefog rohadni a kezed...
2010. máj. 10. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:
0%

Szerintem halálos bűn:))))))))

...

Ugye nem hiszel az ilyen f@szságokban?

2010. máj. 13. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim válasza:
olvasd el 1 mozes 38.részt
2010. máj. 14. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!