Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Fiúk randiznátok ezzel a lánnyal?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk randiznátok ezzel a lánnyal?

Figyelt kérdés
[link]
2017. jan. 29. 20:28
1 2 3 4
 31/33 anonim ***** válasza:
0%
Nekem olyan mint aki két értelmes mondatot nem tud kinyögni.26F
2017. jan. 30. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/33 anonim ***** válasza:
100%

#25-nek

nem kell ehhez semmi tökösség, egyszerűen annyi, hogy nem vonok le következtetéseket egyetlen képből. Nekem sem jön be különösebben a többrétegű festés, de annyi azért látszik, hogy nem csúnya arcra nézve, agyilag meg aztán bármi lehet, ez a képen nem látszik...szóval, miért ne?

2017. jan. 30. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/33 anonim ***** válasza:
38%

Mit ad ist... aaaakarom mondani: hogy hogy nem, elvtársak, én is pont a 25-ösre reagálnék.


Pusztán annyit, hogy elgondolkodtató: egy nő mondja meg, milyen nőre gerjednek a férfiak. Nem beszélve, hogy egyik férfinak tetszik egy adott nő (vagy fotója), míg egy másiknak meg nem tetszik, avagy kevésbé tetszik.


Köszönöm a bölcs hozzáállásodat, kedves 33 éves, érett hölgy.


Majd miután megköszöntem ezt neked, letörölheted a getzit az arcodról. Vagy nem szereted a nemi életnek a változatosabb formáit? Rendben, talán jobban is járok, ha rád se hederítek. Miután spricceltem egy jót. Jár a szolgáltatáshoz ingyen ablaktörlő, szívesen adom.


Bár ha esetleg nem érted, amit mondok, elmondhatom szájbarágósan is. Igaz ugyan, hogy fogazva nekem nem annyira jön be.


Tudom, kicsit válogatós vagyok, de ez van, csajozás után jogom van szűznek hazudni önmagam, ha tetszik, ha nem. Bár nekem nem tetszik, hiszen minek hazudnék?


Köszönöm az intelligens hölgy, tisztelt figyelmét, amilyen az "adjonisten", olyan a fogadjist... akarom mondani, "fogadjelvtársnő".

2017. jan. 31. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!