Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hány éves korban ideális az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hány éves korban ideális az első csók?

Figyelt kérdés

Sziasztok :)

14 éves leszek jövő hónapban és van egy fiúm akit nagyon szeretek. Beszélgettünk már az első csókról, de még nem csattant el. Szerintetek hány éves korban ideális? Ha meg akar csókolni viszonozzam, vagy forduljak el?


2010. máj. 6. 20:04
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
26%
csak te érzed hülyegyerek-.- szerintem 60évesen ideális addig ne hagyd magad kukac!!!
2010. máj. 6. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 A kérdező kommentje:
miért vagy paraszt?
2010. máj. 6. 20:07
 3/26 anonim ***** válasza:
21%
semmikor! a csókkal is terjedhet az aids, ha mindkettőtök szájában van egy seb. Ez nem vicc! Én még életemben nem csókolóztam, és nem is fogok! És szexelni sem fogok soha, gumiban sem! Inkább mint hogy meghaljak!!! KÖCED A PÉLDÁM HA ÉLNI AKARSZ!!!!!!!!!
2010. máj. 6. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
11%
azt akartam írni: KÖCED helyet KÖVESD lett volna :D
2010. máj. 6. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim válasza:
100%

az tökmind1 hogy mikor van az első csók :D tedd meg ha jónak látod de szerintem 13 évesen :D Nekem legalábbis akkor volt :P


16/F

2010. máj. 6. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
0%

nem vagyok paraszt:D igazunk van:D

ne csókolózz csak ha már nincs mit vesztened hatvan évesen vagy még késöbb:D bizz bennünk kukac:D

2010. máj. 6. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
100%
miért fordulnál el,ha szereted?ez nincs korhoz kötve.
2010. máj. 6. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 A kérdező kommentje:
ha nem éled át ezeket, akkor az a te bajod. és nem azt akartam megtudni, hogy hogy leszel 80 évesen szűz. na meg szerelemhiányos. de mind1...
2010. máj. 6. 20:11
 9/26 anonim válasza:
100%
inkább agyhiányos lesz :D de már most az ^^
2010. máj. 6. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
100%

Ez sincs korhoz kötve, ahogy a szüzesség elvesztése sem... Amikor úgy érzed, akkor.


Lehet, hogy mikor legközelebb átmegy hozzátok, vagy nyáron, mikor majd üldögéltek egy padon. Érezni fogod szerintem a késztetést, érezni fogod, hogy "nah, ez most az a pillanat".

2010. máj. 6. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!