Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Alacsony fiúk! Mit szólnátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Alacsony fiúk! Mit szólnátok ha megtetszenétek egy nálatok kb.10 centivel magasabb lánynak?

Figyelt kérdés
Tudom, nem a magasságtól működik egy kapcsolat, vagy lesz jó egy randi, de sokszor hallom, hogy titeket frusztrál a magasságotok. Meg általában csak kisebb és vékonyabb lányokkal látni titeket, gondolom mert egy magasabb mellett hülyén érzitek magatokat. Meg persze sok lánynál szóba sem jöhetne egy kisebb fiú. De én most pont ilyen helyzetben vagyok, hogy bejön valaki, aki kisebb nálam jócskán. Pedig én sem vagyok egy óriás, 167cm vagyok csak, átlagos, homokóra testalkattal.
2017. febr. 4. 21:17
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Van, akit zavar, van, akit nem. Nekem nem lenne ez akadály. :)
2017. febr. 4. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Meglepődnék az tuti. De ha szimpatikus a lány, akkor nem tart vissza a magasságkülönbség.
2017. febr. 4. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Engem nem zavarna, mondjuk én nem vagyok se magas, se alacsony.
2017. febr. 4. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
93%
Én 174 cm vagyok, ez manapság alacsonynak számít. Tetszettem már 10 centivel magasabb lánynak, nekem jó érzés volt meg ő is aranyos volt. Az sosem rossz ha tetszel valakinek szerintem -kivéve ha az illető egy beteg állat- szóval ha őt nem zavarja és megvan a közös szimpátia akkor engem sem zavarna
2017. febr. 4. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Az 174 cm még nem is alacsony! Ő kb. 160 lehet, vagy még annál is kicsit kevesebb kb. :)
2017. febr. 4. 21:46
 6/13 anonim ***** válasza:
Én 180 centi vagyok, de volt, aki szerint ez alacsony. :DDD Nem járnék nálam magasabbal.
2017. febr. 4. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Én 165 centi vagyok, és az egész életemet áthatotta-áthatja, hogy alacsony vagyok. Rengeteget szenvedtem tőle, de azért valahogy mégis sikerült eddig 6 nővel összejönnöm. Egyik kapcsolat se volt rövid, 4 kifejezetten hosszú volt-van. Egyik nőm se volt alacsonyabb, mint én, 2 ugyanakkora, a mostani pedig majdnem 10 centivel magasabb. Az, hogy alacsony vagyok rettenetesen zavar, de az, hogy a nőm magasabb egyáltalán nem.

Az ágyban, bár nem rólam szól a közmondás, hogy kis ember nagy bottal jár, mindig nagyon fontosnak tartottam, hogy törődjek a partneremmel. Nekem nem esett nehezemre, és megvolt a haszna.

2017. febr. 4. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Engem nem a magasságkülönbség zavar hanem, hogy a nagyon alacsony lányok sem vágynak hozzám hasonló alacsony (170) pasira és így a mi fajtánk periférián kívülre szorul. Természetesen elfogadnám a barátnőmet, ha magasabb lenne nálam, de csak akkor, ha érzem, hogy ő is őszintén szerelmes belém. Az ún. "trófeahódításnak" semmi értelme, hogy utána jól pofára essen a pasi. Legyen szó az illető kategóriájához képest szebb, tanultabb vagy jelen esetben magasabb csajról.

Egyébként Hollywood-ban számtalan példa van alacsony pasi-magas nő párosításra. Ha egy pasi kellően magabiztos és jóképű, akkor nem tudom elhinni a nőnek a védelmező férfi hiányával kapcsolatos érvelését.

[link]

[link]

[link]

2017. febr. 5. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Örülnék neki, nagyon tetszenek a magas nők.
2017. febr. 5. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Mint ~165 cm-es "alaccsony fiú", 10 cm talán még elfogadott, volt nálam fél fejjel magasabb barátnőm, nem különösképp zavart.

De tény, hogy a velem egymagas lányok az ideál.

Homokóra testalkattal lehetnél 180 is, nem utasítanálak vissza :*

20/f

2017. febr. 12. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!