Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan jöjjek össze ezzel a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan jöjjek össze ezzel a lánnyal ha fizikailag nem találkozok vele? Mármint nem találom? 22/f

Figyelt kérdés

Oké tudom hogy elsőre hülyén hangzik, de mégis hogyan ismerkedjek meg egy olyan lánnyal akivel nem találkozok és nem látom soha? Pár hete láttam kétszer ezt a lányt és azóta nem megy ki a fejemből, ő is nézett engem, nagyon szép. Azóta megtudtam ki ő, tudom hogy nincs barátja és láttam hogy nagyjából azokra a helyere szokott járni ahova én is de mégsem találkozok vele soha. Olyan elképesztően irritáló ez, facebookon nem akarok ráírni az olyan semmilyen meg gáz, szerintem legalábbis. Én nem a netes ismerkedés híve vagyok egyáltalán, meg szerintem sokan írnak rá egyébként is mert tényleg elég szép lány sokan ismerik.

Most ilyenkor mi van? Megállt a tudomány, csak várok hátha egyszer meglátom egy alkalmas pillanatban. Úgy vagyok vele, hogy ha együtt kell lennünk úgyis találkozunk de azért én nem akarok várni örökké a sült galambra. Ti mit tennétek a helyemben? Komolyan kérdezem.


2017. febr. 4. 21:57
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Hát, ha az online dolgot elveted, akkor marad az, hogy sündörögj sokat arra, amerre ő szokott lenni, és reménykedj. :) Ha azonos helyekre szoktatok járni, akkor előbb-utóbb csak összejön, de minél többet vagy ott, annál nagyobb az esély... :D
2017. febr. 4. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Pont ez a kérdés foglalkoztat engem is Katie Holmes esetében, hogy hogyan szedjem fel, ha fizikailag nem találkozunk :P
2017. febr. 4. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Jaj nagyon vicces... Bezzeg a facebookon ismerkedőket mindig csak szidjátok, erre itt vagyok én aki ezt igenis ellenzi mert milyen már?! És most én is oltva vagyok. Ráírok xar se lesz már előre tudom. Élőben ezerszer jobban lehet ismerkedni :)
2017. febr. 4. 22:31
 4/6 anonim ***** válasza:

Szerintem is csináld,amit az #1 válaszoló írt.. továbbra is járj azokra a helyekre, ahova ő, és reménykedj hogy találkoztok.. előbb utóbb biztos össze futtok :)

amúgy szerintem az még jó lehet, ha kinézed a facebookjáról, hogy lesz-e olyan esemény a közeljövőben, amin részt vesz, és te is elmész..

2017. febr. 4. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Igen csak az a gond, hogy nem ismerősöm. De azért próbálkozok ilyenekkel, haverjait/barátait is nyomon szoktam követni
2017. febr. 4. 23:11
 6/6 anonim ***** válasza:
Nyugalom kedves kérdező én értékelem az igyekezeted, de szerintem ne bízd ennyire a véletlenre. Nyugodtan írj rá facebookon akármilyen semmilyen akkor, ha szimpatikus vagy a lánynak (és normális) biztos vagyok benne, hogy válaszolni fog! :) Esetleg megemlíthetnéd neki, hogy láttad és azt is, hogy sokszor ugyanazokon a helyeken bukkantok fel és szeretnéd őt megismerni és hívd meg ezek közül a helyeken valahova. Végülis ez nem netes ismerkedés csak a randit fixálod le ott (persze egy valamirevaló beszélgetés után). :D
2017. febr. 4. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!