Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miről beszélgessünk első...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miről beszélgessünk első randin a csajjal?

Figyelt kérdés

Mondanátok témákat?

Elég sokat beszélgettünk már Facebookon, és félek hogy kimerülünk téma ügyileg.

Miről lehet beszélgetni és mi az ami tabu téma?

Nagyon oda vagyok érte, és nem szeretném a kínos csendet, illetve ha van ötletetek hogy hova lehetne menni, milyen helyekre azt is szívesen fogadom! :)

Egy egész napot tervezünk együtt tölteni.

Előre is köszi a segítséget!


2017. febr. 6. 13:17
 1/5 anonim ***** válasza:

Biztos neked való a csajozás? :-P

Ismerkedjetek, ismerjétek meg egymást, kérdezd és figyelj a válaszaira, hogy érezze, fontos neked, amit mond.

2017. febr. 6. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 aperitif ***** válasza:

Az nagy baj, ha már az első randira kimerült minden témátok, mi lesz veletek 1-5-20 év múlva? Idegenként nagyon nehéz témákat mondani, ami engem érdekel, az nem biztos, hogy téged is, vagy a leányzót. Például nem hiszem, hogy hosszasan tudnátok beszélgetni az én hobbimról, vagy az én olvasmányaimról. Általánosságban: munka, munkahely, vagy iskola, család, gyerekkor, szabadidő, állatok, hobbi, sport, élmények, emlékek, filmek, könyvek, aktuálpolitika, világszemlélet, gasztronómia és kvantumfizika. Ha két ember egy hullámhosszon van, akkor az egyik téma adja a másikat.


Elsőre egész napos randit szervezni nagyon rázós, elég lett volna egy-két órásat tervezni, és ha nagyon jól érzitek magatokat, akkor tovább maradni.

2017. febr. 6. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Egesz naö az rengeteg, föleg, ha közben derül ki, hogy mégsem iéértel össze (ne igy legyen)

Egyébként bármiről beszélhettek, ami jön.

Tabu: családi dolgok közül a rázosabb (de ha pl alkesz az apád azt jo tudnia), mindennemü panaszkodás, EXEK, szex, és max.a kezlt fogd meg, de ne taperold. Ezekkel ráértek késöbb.

Kényelmes cuccba öltözz, magadat add, és figyelj s jelzéseire is. Nekem nincs csók elsö randin, de volt aki tolakodó volt, azzal nem volt másoodikk alkalom.

2017. febr. 7. 05:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ez egész egyszerű.



Akárhogy csűritek csavarjátok, egy idő után ki fogtok fogyni a megosztandó vicces vagy drámai sztorikból ahogy az általatok művelt hobbiként végzett élményekből is.


Ergo olyan randit kell szervezni amivel egyszersmind közös élményeket is szereztek. Kiállításokra (pl láthatatlan kiállítás a népligetnél forrón javaslom, nagyon intim tud lenni), moziba (kajálással elötte), színházba, modern művészeti bemutatóra, koncertre - NEM DISCO-ba - (olyan stílusúra amit szeret) mert rengeteg ingyenes koncert van.


Onnantól meg már egyszerűbb lesz csak gyártani kell a témákat.


Azzal tudod befészkelni magát a fejébe, ha megtöltöd olyan emlékekkel a kis agyát amiben te szerepelsz.

2017. febr. 7. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Moziba ne, tök elcsépelt.
2017. febr. 7. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!