Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Huszonéves fiúk! Ti hol...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Huszonéves fiúk! Ti hol ismerkedtek? Hogy és hol hívtok el egy lányt randira? És mitől függ, hogy kihez mentek oda?

Figyelt kérdés

Manapság a diszkóban (ahogy én láttam) részeg fiúk próbálják felszedni a még részegebb lányokat, de nem hinném, hogy ezek jól működő kapcsolatok alapjai lehetnének... De lehet, hogy tévedek.

Ti hova jártok ismerkedni? És ha találtok valakit, aki bejön, hogy kezdeményeztek beszélgetést?



2017. febr. 14. 15:44
 1/5 anonim ***** válasza:
Egyetem?
2017. febr. 14. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én egyetemen. Van közös téma, meg tudom kicsit jobban figyelni, hogy milyen a stílusa, viselkedése, el tudok vele jókat beszélgetni, és rákérdezni. Nyilván az rossz, ha jön a nem, és másnap van közös óra, de meg kell tanulni elviselni a kudarcot is. 23/F
2017. febr. 14. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Egyetem.
2017. febr. 14. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
24%
sehol, úgyis mindegyiknek van pasija.
2017. febr. 14. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Sehol, sehogy, lehetetlen helyzet / olyan nem történhet meg, beszélgetést csak akkor kezdeményezek ha közlekedésről / tájékozodáshoz akarok információt / esetleg eladó és nem kapom meg a péksütimet amíg nem mondom meg melyiket akarom.


De komolyan, minek erőlködjek? Egyetemen minden nőnek barátja van, vagy ha gólya akkor az elkövetkező 1 héten belül már lesz. Tömegközlekedésen meg olyan sziklaszilárdan bámulják a telefonjukat, hogy ha a vonat kisiklana se vennék észre+ És nem azért utaznak hogy a hülyegyerekek ott is nyomuljanak rájuk. A diszkós résszel egyet értek.

2017. febr. 15. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!