Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nők, ti mit gondoltok az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők, ti mit gondoltok az olyan fiatalabb férfiakról akik komolyabbak?

Figyelt kérdés

Olyanokra gondolok akik kicsit komolyabb személyiségűek, kicsit befelé fordulóak és nehezebben nyílnak meg. Nem arról van szó, hogy sosem szórakoznak vagy mosolyognak csak tényleg kicsit komolyabbak mint az átlagos emberek. Tegyük fel az illető tetszik nektek külsőre, szép arcú,jóképű és jól öltözködik nagyon intelligens és kedves is.

Azért kérdezem csak mert nemrég olvastam itt is pár kérdésben és az általános "ismerkedési szabályoknak" ellent mond ha a férfi nem sugározza a laza jókedvű folyton viccelődő "velem nagyon szórakoztató az élet" típust mert ugyebár ezt szeretik a nők. Viszont ha valaki inkább kicsit távolságtartóbb, szigorúbb és komolyabb típus akkor az már nem is tetszik a nőknek? Általában az ilyen emberek különösen érzelmesek csak éppen nem mutatják ki. Csak mondjuk a neveltetésük vagy gyerekkori problémák miatt ilyenek lettek, kicsit más mint az átlag. Most itt mondjuk az olyan emberekre gondolok mint a Vészhelyzetből Kovac doki :D


2017. febr. 14. 19:10
 1/9 anonim ***** válasza:
80%

Ha velem ismerkedni akarna egy Kovac-féle pasi... (aki kinézetre is, olyan)... csak egy szavába kerülne és azt tenném amit akar... akár, csak egy éjszakára is.


Mivel jelenleg nincs párom, álmodozni lehet! :D

2017. febr. 14. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nekem abszolút tetszene. Kicsit én is ilyen vagyok nőben. :)
2017. febr. 14. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Első itt a jellemére és személyiségére gondoltam :) Persze az illető mint írtam tegyük fel jóképű szóval akár még ő is lehet :D
2017. febr. 14. 19:31
 4/9 anonim ***** válasza:
Már az első mondatban találtam egy "hibát". Aki komoly, az nem feltétlen befelé forduló és nehezebben megnyíló, nem szigorúbb vagy távolságtartóbb. Ez nem ennyire fekete-fehér.
2017. febr. 14. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Teljesen rendben vannak, nekem szimpatikusak, nagyon is!


Vannak ilyen nők, akiknek pont az ilyen stílus jön be, szóval csak bátran!


:)


#1-es

2017. febr. 14. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Annyit még hozzátennék, hogy volt, ilyen párom!


Sokkal izgalmasabb kiismerni, de, amikor elnyertem a bizalmát és már jól kijöttünk, egy teljesen új embert ismertem meg benne. Lehetett vele viccelődni is és komoly dolgokról is el lehetett vele beszélgetni, nem akart folyton a központban lenni és nem tolta folyton a fárasztó poénokat. Egyszerűen tudta, hogy mikor mire vágyom.


Sajnos más volt az elképzelésünk a jövőt illetően, így elváltak útjaink, de a mai napig jó barátok vagyunk.


#1

2017. febr. 14. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nekem szimpatikus lenne a leirtak alapjan.
2017. febr. 14. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

A komoly pasik szexik.Soha nem èrdeklődtem nagy dumás,

"mr népszerű",szoknyavadász férfi után...

2017. febr. 14. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
#6 (aki #1) jól írja, valóban ilyenek vagyunk az kezdeti nehézségek leküzdése után.
2017. febr. 14. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!