Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nekem mindig olyanok tetszenek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nekem mindig olyanok tetszenek, akiknek én nem. Érdemes lenne megpróbálni valaki olyannal, aki nekem nem tetszik, de én neki igen?

Figyelt kérdés

2017. febr. 17. 20:35
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem. Ezzel hazudnál magadnak és az illetőnek is, annak meg nem lenne jó vége. Boldogtalanok lennétek mindketten.
2017. febr. 17. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
0%

A tetszés viszonyától függ. Ha egy nőnek pl a nagymacsó alfa bradpitt tetszik, és a nem olyan nem undorodik, akkor el kéne gondolkodni az igényeken...

Ahogy pl egy férfinak is Emily Ratajkowski tetszik legjobban, de beéri egy átlagosan szép nővel is...

2017. febr. 17. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
2-es: Én nem így értettem. Nem kifejezetten a külsőre gondoltam most. Hanem úgy tetszik valaki, hogy plátói szerelem lesz belőle... Másképp fogalmazva akit én szeretek, ő engem nem.
2017. febr. 17. 21:40
 4/7 anonim ***** válasza:
Ha tegyük föl évek óta ez a problémád, lehet, hogy túl magasra teszed ám a mércét. Ezen azért érdemes elgondolkodni.
2017. febr. 20. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Még mindig nem a külsőségekről beszélek. Az egy dolog, hogy nagyon vonzódom a barna bőrű, sötét hajú olasz focistákhoz... Az meg egy másik, hogy beleszeretek egy szőke hajú, fehér bőrű fiúba, azért, mert megfogott a belsője. Most azon nem tudok változtatni, hogy kibe szeretek bele... Nem hiszem, hogy túl magasra raknám a lécet, mert attól még, hogy a latinok tetszenek, tudom, hogy nem sok esélyem van összejönni eggyel.
2017. febr. 21. 00:25
 6/7 anonim ***** válasza:
Ha kimégy Olasz- vagy Spanyolországba, nagyon is lesz esélyed.
2017. febr. 21. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
nem, ez nem jó. nekem majdnem minden kapcsolatom ilyen volt...
2017. febr. 21. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!