Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mennyi idő után érdemes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi idő után érdemes elhívni randira egy lányt Tinderen?

Figyelt kérdés

Érdekelne, hogy mennyi idő után kell elhívni randira egy lányt, akivel Tinderen ismerkedtem meg.


Mennyi idő, vagy beszélgetés után kb, vagy egyáltalán honnan lehet azt érezni, hogy ő már belemenni egy randiba?


Lányok, mit gondoltok? Fiúk, nektek mik a tapasztalataitok?


22F vagyok.



2017. febr. 20. 21:11
 1/9 anonim ***** válasza:
Én is egy ismerkedős oldalon ismerkedtem.Mi kb 2 hétig beszélgettünk napi szinten.És most lesz a második randink.Ha az első randin van vonzalom,szikra,lesz második is.Mi már a harmadikat tevezzük,szombatra. Sok sikert,és ügyesen.
2017. febr. 20. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
0%
Fúj
2017. febr. 20. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
0%
Semmi kor
2017. febr. 20. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Mi a bajotok?
2017. febr. 21. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
26%
Ahogy érzed. 1-2 nap után azért már illik
2017. febr. 21. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Engem a párom 1 hét után hívott el, és örültem is neki, hogy kivárta az egy hetet :) azért jó, mert sokszor már abban az egy hétben is kiderül, ha pl. annyira nem érdeklődtök egymás iránt, akkor meg minek találkozni. Mi folyamatosan beszéltünk megállás nélkül chaten, facebookon. Ő persze elmondása szerint előbb is elhívott volna, de én örülök neki, hogy így alakult, mert sok sráccal befürödtem előtte.
2017. febr. 21. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!


Szoval kb. 1-2 héten belül. Ez minden esetében így van?


Csak mert én szívesen hívnék randira lányt randira hamarabb is, akár pár nap chatelés után is, csak hát ha nagyon messze lakik akkor azért jó lenne nem elkapkodni.

2017. febr. 24. 10:11
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Nálam a 2-3 nap kevés lenne. Ezt igazából embere válogatja, de ha érzed, hogy kicsit zárkózottabb, akkor várd ki az 1 hetet! Persze, van aki előbb igényli, de figyelj, és simány kideríted a reakciókból, hogy mikor jó neki.
2017. febr. 26. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Menj at vele Facebookra :)

1-2 het lenne jo nekem is :)

A baratommal mar beszeltunk a dologrol 2 nap utan is, es ugy jott ki a dolog hogy 8 napnyi chateles utan ertunk ra :)

2017. júl. 26. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!