Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Anno egy ferfi randira hivott,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Anno egy ferfi randira hivott, a vege az lett, hogy mindent nekem kellett allnom. Ma veletlenul osszefutottunk es megint elhivott, normalis?

Figyelt kérdés

Nagyon gaz volt. Egy etterembe mentunk, en nem egy draga etelt valasztottam,o viszont igen. Az italbol sem finomkodott. Mikor a pincer kihozta a szamlat, mondtam neki, hogy akkor en fizetem a sajatom. Erre benyogte, hogy nincs nala sok penz, szoval megkert, hogy fizessem a reszet es majd ad nagy kegyesen 385,- borravalot. Kopni-nyelni nem tudtam, egett a pofam. Kifizettem , de mondtam neki, hogy koszonom, de nem szeretnek randizni tobbet.

Ma osszefutottam vele egy boltban es elhivott megint. Kepen rohogtem, majd csak annyit tudtam neki mondani , hogy egyszer hulye voltam, masodjara nem leszek es nem utolso sorban van kapcsolatom. Majdnem megrancigalt, majd azt mondta, hogy ugyan olyan k***va vagyok, mint a tobbi no.


Oke, elismerem sz*r lehet ferfikent randira invitalni egy lanyt(bar en ezert is ajanlottam fel egybol , hogy fizetem reszen, ne tunjem penzehesnek), de azert ilyen szerepcsere utan, mire szamitott? Ezt vki normalisnak tartja?!


22 N


2017. febr. 21. 20:19
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
84%
Én már első alkalommal se fizettem volna ki a részét. Kifizettem volna a sajátom, ő meg oldja meg.
2017. febr. 21. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:

Meg az lett volna jo, ha ott maradok vele mosogatni...

Nem akartam fizetes nelkul tavozni es ez a hulye tenyleg kipakolta a zsebeit ezert is fizetett pontosan 385 ft-ot.

Annyira kellemetlen volt, pedig tok atlagos , normalis sracnak tunt.

2017. febr. 21. 20:31
 3/16 anonim ***** válasza:
94%
Lehet megéhezett megint.
2017. febr. 21. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
:DDDD Tuti.
2017. febr. 21. 20:32
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

Én sem fizettem volna, tőlem hívhatták volna rá a rendőröket, vagy akármi.

Így nem csoda, hogy jól érezte magát és szívesen randizna még egyszer...

2017. febr. 21. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Azon mosolygok,hogy azt írtad, neked égett a pofád.:) Nem az ő pofájának kellett volna égnie? Elhív egy nőt randizni,de a nő fizesse az ő részét is. Az ilyenek hoznak ránk szégyent. Aztán még bepróbálkozik másodszor is.
2017. febr. 21. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
6%
Megérdemled a sorsod, ha ennyire ostoba vagy. Tanulópénz :D
2017. febr. 21. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:

Miert ne tehetnek ki rola kerdest? Tobben irtak, hogy jot rohogtek, mar ezert megerte.:D Kar, hogy kepet nem tudok csatolni rola, megerdemelne, de nem vagyok ilyen gonosz.

Egy uzenet:

"Ahja. Mennyibe került az a kaja?"

A kaja kerlek 9000 ft kornyeken volt, ebbol neki 6750 ft volt a resze. Es adott 400 ft-ot tulajdonkeppen.

2017. febr. 21. 21:12
 9/16 A kérdező kommentje:
:D most ujat irtal, ezt en magam is elismertem.
2017. febr. 21. 21:14
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

28F vagyok...


én akkor is rosszul érzem magam ha a csaj akarja fizetni a saját részét :)).

Nem értem, hogy lehetnek ilyen emberek. Persze megtörténhet, hogy elfelejt magához pénzt tenni és a kártyája sem működik valami különös oknál fogva... de ilyenkor az a minimum, hogy másnap megy és vissza adja legalább a saját részét vagy... vagy meghív valahova ahol ő állja a számlát teljesen. De... első randin szerintem ebből nem lehet kimászni jól még ha nem is volt szándékos és tényleg csak pekhes napja volt és azért hagyta otthon a pénztárcáját.


Nem vagyok benne biztos de vannak valami silány troll PUA tanácsok, ahol így tesztelik a lányt, hogy mennyire a pénz érdekli vagy a személy akivel randizik. De szerintem ez a legnagyobb barom, ha ilyesmivel szórakozik.

2017. febr. 21. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!